banner200
banner235
banner225
Rahmi
Rahmi
31 Temmuz 2015 Cuma 23:29
Hakimden sanığa sizi tanıyorum
banner188
banner213
banner230

Floridalı Hakim Mindy Glazer, görünüşe bakılırsa oldukça popüler birisi. Geçtiğimiz haftalarda, bir mahkeme sırasında karşısına sanık olarak eski okul arkadaşı çıkan hakim Glazer'ın, geçtiğimiz günlerde yürüttüğü bir başka mahkemede yine benzer bir olay yaşandı. Bu seferki sanık, hakimin okul arkadaşı değil, beraber Karayipler'e tekne turuna çıktığı bir 'tanıdığıydı'.

"Dans mı Ediyordun?"

"Dans mı Ediyordun?"

Hakim Glazer, sahtecilikten yargılanan sanık Alon Glenn'in dinlenmesi esnasında, "Güzel bir tur muydu?" diye sorarak sanığın afallamasına sebep oldu. "Sen geçtiğimiz hafta tekne turunda değil miydin?" diye soran Glazer'a Glenn'in yanıtı, "Beni bu hafta sonu gittiğim turdan mı hatırladınız? Siz de mi oradaydınız?" oldu ve "Dans ettiğimi de görmüşsünüzdür o zaman." diyerek gülümsemeye başladı.

"Dans mı ediyordun? Ben yukarıda gölgedeydim. Baya eğlendik ama değil mi?" diye konuşmayı devam ettiren hakim Glazer'a, sanığın cevabı, "Evet eğlendik. Ama bu olan şey delilik gerçekten." diye cevap verdi.

İşte o anlar:

1 Ay İçerisinde Yaşanan İkinci Tesadüf

1 Ay İçerisinde Yaşanan İkinci Tesadüf

Hakim Glazer, yalnızca birkaç hafta önce ortaokul arkadaşı Arthur Booth'u sanık sandalyesinde görüp duygusal anlar yaşamış ve sanığı tanıdığından dolayı görevinde değişiklik talep etmişti. Sanık Booth, haneye tecavüz, araba kaçakçılığı ve polisten kaçma suçlarından yargılanmıştı. (İlk tesadüfün detaylarını şurada paylaşmıştık.)

NY Mag

banner229
Son Güncelleme: 31.07.2015 23:33
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol