04 Ağustos 2014 Pazartesi 14:27
IŞİD militanı değil sandık görevlisi
 Ali Gülen imzasıyla Sözcü Gazetesi'nde bugün yer alan haberde;sandık başında görev yapan çember sakallı ve takkeli bir kişinin kıyafeti rak ve Su­ri­ye­’de katliamlar yapan terör örgütü IŞİD militanlarının giydiği kıyafetlerle benzerlik gösterdiğine dikkat çekildi. Bu­nun dı­şın­da, san­dık baş­la­rın­da gi­yim-ku­şa­mı Af­gan­lı­la­r’­a ben­ze­yen­ler­le, ka­ra çar­şa­fa bü­rün­müş AK­P’­li­lerin de olduğu belirtildi.

ATATÜRK TİŞÖRTÜ GİYEN GENCE OY KULLANDIRMADILAR

Bu durumun Türklerin tepkisini çektiği; Mü­ni­h’­te­ki se­çim mer­ke­zi­ne Ata­türk ti­şör­tüy­le gi­den bir ki­şi, AK­P’­li­ler ta­ra­fın­dan, “Si­ya­si ve ta­ra­fı­nı bel­li edi­yo­r” ge­rek­çe­siy­le içe­ri alın­ma­dığı ifade edildi.

Oy için ran­de­vu­su olan genç ge­ri gön­de­ril­di. Olay da­ha son­ra se­çim ku­ru­lu­na ile­til­di ve Ata­türk ti­şört­lü gen­ce izin çık­tı an­cak genç si­nir­le­nip git­tiği için oy kullanamadı.

Frank­fur­t’­ta­ki se­çim mer­ke­zi­ne ise ka­dın­lı-er­kek­li bir grup, Baş­ba­kan Tay­yip Er­do­ğa­n’­ın cum­hur­baş­kan­lı­ğı se­çi­mi için ha­zır­la­nan lo­goy­la git­ti. Ka­pı­da se­çim pro­pa­gan­da­sı ya­pan gru­bu MHP’­li­ler kar­şı­la­dı. Türk Fe­de­ras­yo­nu üye­si bir grup, ko­ru­ma­lar­la iti­şen Er­do­ğan ti­şört­lü ve şap­ka­lı genç­ler­le tar­tış­tı. AK­P’­li­le­ri püs­kür­ten MHP’­li­le­re, CHP’­li­ler­de des­tek ver­di. MHP’­li genç­ler, da­ha son­ra ay­nı ki­şi­ler tek­rar gel­me­sin di­ye nö­bet tut­tu.

Odatv.com

Son Güncelleme: 04.08.2014 14:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.