banner200
banner225
07 Ocak 2013 Pazartesi 00:07
Hakimler Levent Kırca'yı tartışıyor
banner188
banner213
banner230

Mahkeme hükümetin mahkemesi

zaman - 06.12.2013

Levent Kırca, kendisini sözlerinden dolayı mahkemeye veren sanatçılara yüklendi. Levent Kırca, şunları söyledi: "Sanat aleminden niye 10 parmakla sayılacak kadar insan var da başkası yok? Neredeler bunlar? Neredeler? Televizyona çıkıp birer ikişer 'hükümetin yaptıklarını çok beğeniyoruz, çok takdir ediyoruz' diyorlar. Tüh Allah cezanızı versin. Ben bunları parmağıma doladım, deşifre ediyorum. Bunların arkası çorap söküğü gibi gelir arkadaşlar. Ben bunları gördükçe sanatçılığımdan utanıyorum. Ben Ali Poyrazoğlu'na böyle yaptığı için vatan haini dedim burada bir kez daha söylüyorum. Atatürk'ün düşmanı Türkiye Cumhuriyeti'nin düşmanı benim de düşmanımdır arkadaş. Şimdi Sezen Aksu'su, Ali Poyrazoğlu, Halit Ergün'ü ve birkaç tanede yengeç yengeç yaklaşanlar var. Beni mahkemeye vermişler, ne büyük onur, ne büyük şeref. Adama 'vatan haini' diyorsun bunun üstüne gidiyor, mahkemeye veriyor ben o mahkemeyi kaybederim. Mahkeme hükümetin mahkemesi, yandaş bir mahkeme, yandaşlaştırılmış bir adalet var. Adalet yok bu ülkede yok. Bunların beni mahkemeye vermesi şereftir, ben o parayı bunların yüzüne atarım, kaybettiğim zaman. Ben hiçbir şey kaybetmem ama onlar yüzlerindeki kara lekeyi, cumhuriyet düşmanlığını asla silemezler ve onunla gömülürler"

Çocukluğumuzda ne de güzel izlerdik halbuki kendisini...
Kalbimizdeki Levent Kırca'yı kendi elleriyle öldürmeseydi keşke...


Levent Kırca’nın üslubu çok sevimli değil.Ancak Onun neden böyle değiştiğini de bir düşünmek gerekir.Hatta yaşlılığın duygusallığını vs hesap edip onları da çıkararak.Geriye mutlaka o sevdiğimiz adamın haklı yönleri de kalacaktır.Yoksa kendisini bu kadar çok sevemezdik.Bu nedenle hemen öldürmemek gerek sevgili Gökhan.


Levent Kırcanın üslubu çok sevimli değil.Ancak Onun neden böyle değiştiğini de bir düşünmek gerekir.Hatta yaşlılığın duygusallığını vs hesap edip onları da çıkararak.Geriye mutlaka o sevdiğimiz adamın haklı yönleri de kalacaktır.Yoksa kendisini bu kadar çok sevemezdik.Bu nedenle hemen öldürmemek gerek sevgili Gökhan.

LEVENT KIRCA HAKİM
Hakim  Levent Kırca'yı izlemek için TIKLAYINIZ

banner229
Son Güncelleme: 07.01.2013 00:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol