banner200
banner225
17 Aralık 2014 Çarşamba 16:36
 “Grinin Elli Tonu” gerçek olursa...
banner188
banner213
banner230

Lily Temperley takma adıyla “Sex, Lies & Banking” (Seks, Yalanlar & Bankacılık) adlı bir kitap yayınlayan kadın bir yazar severek okunulan ve filmi de çekilen ünlü “Grinin Elli Tonu” kitabındaki hikayenin gerçek hayatta başına neler getirdiğini tüm ayrıntılarıyla açıkladı. Hikayenin, gerçek hayattaki karşılığı onu daha da ürpertici yapıyor.

Olay erotik kitap çıktı!

Kitaba göre Temperley, Londra’nın ana bankalarından birinde çalışan düşük düzeyli bir banka memuruydu. Patrick Harrington adını verdiği adamsa onun- evli olan- yüksek düzey yöneticisiydi. Dışarıda yapılan birkaç içkili personel gezisinden sonra Harrington, Temperley’yi elde etmeye çalışmaya başlayarak onu yemeğe davet etti. Ayrıca bütün masraflarının karşılanacağı geziler teklif ederek ona süslü hediyeler almaya başladı.
"Başlangıçta oldukça dirençliydim çünkü bunun nereye varacağını biliyordum ancak pahalı hediyeler ve mükemmel tatillere yenik düştüm” diye açıklıyor yazar. “Aklı başında biriydim ve kariyerime devam ederek yuva kurmak istiyordum ancak aklım başımdan gitti”.

 Grinin Elli Tonu'nun fragmanı rekor kırdı!

Tıpkı Christian gibi Harrington da kadının tüm ölçülerini ezbere biliyordu ve gardrobunu seksi, tasarım giysilerle yeniledi. Ancak sonrasında işler ürkütücü hale gelmeye başladı.

Ailesine filmini izleme yasağı getirdi!

"Bir keresinde işyerindeki manikürcüye gidip Fransız manikürü yaptırdım. Ve o bana; “Sana kırmızı sürmeni söylemiştim” dedi… Oldukça fazla kontrolcüydü” diyor Temperley.

Harrington, Temperley’i swinger ve seks partilerine davet etmeye başladı. Sonunda o kadar baskıcı oldu ki kadın ilişkiden kurtulabilmek için istifa edip taşınmaya ve telefon numarasıyla e-posta adresini değiştirmeye karar verdi.

"Güzel giden 18 aydan sonra bunun zor olduğunu gösterdi” diye ekliyor. “Durumun kontrolü altında olmamasıyla baş edemedi- her zaman kontrolde olmak zorundaydı”.

Christian’ın Anastasia’yla olan erotik güç mücadelesinden çok daha korkunç ve dehşet verici görünüyor!


http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/1020296-grinin-elli-tonu-gercek-olursa

banner229
Son Güncelleme: 17.12.2014 16:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol