banner200
banner235
banner225
Rahmi
Rahmi
20 Eylül 2015 Pazar 09:54
Karanlık ekipler kuruluyor, devlet, hükümet, mafya
banner188
banner213
banner230

Fuatavni son paylaşımlarında “5. Genel sekreter ve uzantıları, Perinçek'in adamları dahil vesayetin birçok karanlık şahsıyla ilişkili. Karanlık bir ekip oluşturmuş.” diyor.

Fuatavni paylaşımlarında” mafya varı girişimlerle MHP dizayn edilmek isteniyor” diyor ve paylaşımlarında Sedat Peker’i işaret ediyor.

  22 Kasım 2014 tarihli Haberturk Gazetesi’nde yer alan bir haberde “Fuat Avni'nin, sedat Peker ve AKP ilşkileri iddiası ülkücü kesimlerde anında tepki buldu. deniliyor.

Peker daha yeni, dün, 19 Eylül 2015 günü bu iddialara cevap veriyor. Sedat Peker şöyle diyor:

Sedat PekerYener Yılmaz ve 48 diğer kişi ile birlikte

Dün, 07:25 · 


Fuat AVNİ’ye İnanarak SEDAT PEKER İçin;
‘MHP’yi Bölmeye Çalışıyor!’ diyenler, 
Bölücü Arıyorlarsa: Meral AKŞENER, 
Tuğrul TÜRKEŞ, Sinan OĞAN ve Engin ALAN’ı 
Liste Dışı Bırakan MHP ÜST YÖNETİMİ’ne Baksınlar!..
ANONİM

BİR UMUTTUR YAŞAMAK 
SEDAT PEKER

Peker’in Erdoğan sevgisi biliniyor.

Sedat Peker’e baktık. Peker 22 Aralık 2014 tarihli Milliyet Gazetesi’nde yer alan bir yazıda şöyle diyor:

 “Sayın Cumhurbaşkanımızı sevenlerinde sevmeyenlerinde kabul ettiği tek gerçek ülkemizin ilk Cumhurbaşkanı Atatürk’ten sonra tarihte yer alacak ve unutulmayacak bir lider olduğudur.” (Milliyet)

Sedat Peker Osmanlı Ocakları ilişkisi

11 Eylül 2015 günü Hürriyet’te çıkan bir yazıda Sedat Peker Osmanlı Ocakları ile ilgili soruya şu yanıtı veriyor:

– Sedat Peker?

Bir tanışıklığımız yok. Bir bağlantımız. Ben söylemlerini takip ediyorum. Takdir ettiğim yorumları var.

Osmanlı Ocakları, kurucularının bazı karanlık eylemler içinde yer almış olması, açıklamalarında Erdoğan’a karşı derin sevgilerini hep belirtmeleri, Hürriyet baskınını Osmanlı Ocakları’nın düzenlemiş olması Fuatavni’yi doğrulayan bir çok nedenden birisi.

11 eylül 2015 günü Hürriyet Gazetesi’nde yer alan açıklama:

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, “Hürriyet’e alçakça ve şerefsizce saldırı olmuştur. Bu saldırıları da AKP’nin kurdurttuğu Osmanlı Ocakları üzerinden yaptıklarını düşünüyoruz"

 2 Ocak 2011 tarihinde  Ülkücü Medya'da yer alan haber:


Fuat Avni; AKP MHP'yi dizayn etmek için Mafya Babalarını piyasaya sürdü!

AKP içinden ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili bilgiler paylaşan Twitter fenomeni @fuatavnifuat, MHP'nin seçimlerden önce zayıflatılmak ve dizayn edilmek istendiğini yazdı. "MHP'nin ve BBP'nin tabanını ve üst yapısını karıştırmak için mafyavari bir strateji takip ediliyor. Mafya babaları piyasaya sürüldü." diyen @fuatavnifuat, ekledi: "Gerginlikten nemalanan AKP, halkı sokağa dökmeye ve partileri Mafya-MİT maharetiyle dizayn etmeye çalışırken ateşle oynuyor."

Fuat Avni'nin atmış olduğu twetler Sedat Peker'i İşaret ediyor.

Bildiğiniz gibi Peker, cezaevinden çıkar çıkmaz sosyal medya üzerinden MHP ile ilgili yalan yanlış paylaşımlarda bulunmaya başladı.

Son olarak Peker AKP yandaşlığıyla bilinen Beyaz TV'ye açıklamalarda bulunmuştu. 

 

İşte, @fuatavnifuat'ın o tweetleri:

MHP'yi dizayn etmek ve seçim öncesi iyice zayıflatmak için yıllardır hazırlanan ve Tiran'ın köşküne taşınan kasetler piyasaya sürülemiyor.

Tiran, 'Kaset siyaseti bitti' dediğine pişman. Eldeki arşivleri paralel imasıyla piyasaya sürme fırsatını kaçırmış oldular.

MHP'nin ve BBP'nin tabanını ve üst yapısını karıştırmak için mafyavari bir strateji takip ediliyor. Mafya babaları piyasaya sürüldü.

Tiran, herkesin yakından tanıdığı karanlık adamları kast ederek 'O itler tekrar içeri girmek istemiyorsa üzerlerine düşeni yapsın' dedi.

MHP'li gençler mafyavari kişiler tarafından provake edilmeye çalışılırken, parti üst yapısı da ağabaları tarafından tehdit ediliyor.

Gerginlikten nemalanan AKP, halkı sokağa dökmeye ve partileri Mafya-MİT maharatiyle dizayn etmeye çalışırken ateşle oynuyor.

Dar Oligarkların yapmaya çalıştığı karanlık planlar sadece MİT tarafından değil diğer istihbarat birimleri tarfından da kayda alındı.

Bütün tedbirleri alarak ve devletin sahibi olduklarını zannederek eylem planları yapadursunlar her adımları biliniyor ve ortaya çıkacak.

 22.12. 2014 tarihinde Milliyet'te yer alan haberden:
Sedat Peker: Cumhurbaşkanı Erdoğan unutulmayacak bir lider

Sedat Peker: Cumhurbaşkanı Erdoğan unutulmayacak bir lider

Cezaevinden çıktıktan sonra yaptığı açıklamalarla özellikle sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken bir isim olan Sedat Peker, Vahdet gazetesine verdiği röportajda kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Sedat Peker ile yapılan röportajdan öne çıkanlar.

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili düşünceleriniz neler?
 
Bazı insanlar vardır toplum içinde onlarla ilgili şunları duyarız; ‘doğuştan şanslı', 'Yüce Allah yürü ya kulum demiş', ‘rüzgar nereden eserse essin tüm rüzgarlar onun yelkenine gidiyor' gibi halk deyişlerinin tamamı Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a uymaktadır. Bütün herkes gücünü kaybettiğini düşünürken uluslararası dengelerdeki bizle ilgisi olmayan mucizevi değişiklikler kendisinin tekrardan önünü açıp güçlenmesini sağlamaktadır. Rusya’nın Kırım’ı işgal etmesi, petrol fiyatlarının düşmesi ve bu gelişmelerin neticesinde ortaya çıkan bir çok şey... Sayın Cumhurbaşkanımızı sevenlerinde sevmeyenlerinde kabul ettiği tek gerçek ülkemizin ilk Cumhurbaşkanı Atatürk’ten sonra tarihte yer alacak ve unutulmayacak bir lider olduğudur.

 Basında yer alan görseller:
Sedat Peker erdoğan görüntüleri

 

 Peker Fetullah Gülen
Fetulla Gülen Peker'e bir zamanlar altın bir saat hediye etmiş..

   
Peker, Veli Küçük, Perinçek


Rahmi Ofluoğlu
banner229
Son Güncelleme: 20.09.2015 09:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol