banner200
banner222
Rahmi
Rahmi
28 Mayıs 2016 Cumartesi 15:25
Fuatavni'nin yeni iddiaları
banner188
banner213
banner230

 
 1. Faşist'in miadı doldu. Ona yakın duran tüm biatçılar onunla birlikte kendi sonlarını hazırlıyor. Zavallı biatçılar (!)

 2. 20. Faşist, Yüksek Yargı başkanlarına tarafsızlıklarını kaybettiriyor. Mafya yöntemi: Önce suç işlet. Sonra her dediğini yaptır.

 3. 19. Faşist'in gözünde Yüksek Yargı Başkanları, söylediğini yapmaya mahkum sıradan birer piyon. Kullanılıp atılacak zavallılar taifesi.

 4. 18. Danıştay Başkanı Zerrin Güngör Faşist'in önünde cübbesinin 'olmayan düğmelerini' iliklemeye kalkmanın mükafatını aldı.

 5. 17. Faşist, Yüksek Yargı mensuplarına 'Bana biat edenleri, işte böyle saraylarda yaşatırım' mesajı veriyor.

 6. 16. Danıştay üyeleri için Grand Tarabya otelinde saray gibi odalar hazırlandı. İsrafsaray'a biat edenlerin keyfi yerindeydi.

 7. 15. Sıradan bir organizasyon için birkaç milyon lira harcama yapıldı. Masraflar Danıştay vakfından ve örtülü ödenekten karşılandı.

 8. 14. Danıştay Başkanlığı’nın İstanbul'da toplantı yapacağı söylendiğinde Faşist, Zerrin Güngör'ü arayıp 'Masraftan kaçınmayın' dedi.

 9. 13. Faşist, olaydan haberdar olunca 'Bu kadarcık bir işi bile problemsiz yürütemiyorsunuz' diye avanelere küfürler savurdu.

 10. 12. Jandarma olay yerine geldiğinde karşılarında avaneleri ve Yargıtay Başkanı'nı görünce apar topar uzaklaştılar.

 11. 11. Cirit'e, Çamlıdere'de vatandaşın piknik yaptığı bölgeye yakın bir yerde atış talimi yaptırılınca, vatandaştan ihbar telefonları yağıyor.

 12. 10. Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit'in silahlarla arasının iyi olduğunu bilen Faşist, avanelerine 'Bunu atış yapmaya götürün' dedi.

 13. 9. Yüksek Yargı'nın başındakiler, sağa sola özel helikopterle taşınıyor. Kimin ne zaafı varsa tespit edildi. Ona göre muamele yapılıyor.

 14. 8. Yargı Başkanlarına 'Bir isteğiniz iki edilmeyecek, ne dilerseniz dileyin' dendi. Faşist, şeytan gibi insanların zaaflarından yararlanıyor

 15. 7. Faşist, yasama ve yürütme ile birlikte yargının da tamamıyla kendi kontrolünde olduğunu göstermek istiyor.

 16. 6. Faşist, 'Kimse bana dokunamaz' mesajını vermek için Yüksek Yargı Başkanlarıyla çay toplatma seansı yaptı ve medyaya servis ettirdi.

 17. 5. Devletin hiçbir güvenliği kalmadı. Başka ülkelerin şantajla her dediklerini yaptırdıkları bir meczup tek söz sahibi olmuş.

 18. 4.ABD ve AB'nin elinde Faşist'le ilgili bir çok dinleme tapesi ve dosya var. Faşist gürlese de onlardan gelen tek telefonla her şeyi yapıyor

 19. 3. Avanelerin, yurtiçinden ve yurtdışından görüşmedikleri hukukçu kalmadı. Herhangi bir çıkış yolu bulunamıyor.

 20. 2. Faşist, başına gelecekleri biliyor. İsrafsaray'da Reza ile ilgili sürekli toplantılar yapılıyor. Çaresizlik had safhada.

 21. 1. Reza'nın her şeyi anlatacağını bilen Faşist ve avaneleri kudurmuş durumdalar. Faşist'in ailesi krize girdi. Korkudan titriyorlar.

banner229
Son Güncelleme: 28.05.2016 15:27
Anahtar Kelimeler:
Fuatavninin Yeni Iddiaları
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol