banner200
banner222
Rahmi
Rahmi
27 Temmuz 2015 Pazartesi 01:47
Fuatavni'den Türkiye'yi sarsacak paylaşımlar
banner188
banner213
banner230
 Fuatavni'den Türkiye'yi sarsacak iddialar; İŞID'ın en büyük destekçisi o.. İŞID onun isteği üzerine Türkiye'ye saldırdı. Bilindiği gibi dün basında İŞID'a karşı operasyonların ciddiyeti olmadığı, göstermelik olduğu, esas hedefin PKK olduğu haberleri yer almıştı.
Fuatavni bugün bu haberleri doğrulayacak müthiş paylaşımlar yaptı.

İşte Fuatavni'ni o zehirzemberek paylaşımları:

4 yeni Tweeti görüntüle
  1. 9. Yezid, IŞİD’i tahrik edip şiddet eylemlerini tetiklemeyi planlıyor. Öldürülen IŞİD teröristinin resimleri AA’ya bu amaçla servis edildi.

  2. 8. IŞİD’in en büyük destekçisi Yezid ve avaneleriyken Türkiye’ye saldırması abes. Suruç da, Kilis de IŞİD’in değil Yezid’in kararıydı.

  3. 7. Yezid, askerin kendi işine gelen tepkiyi vermesini sağladı. Asker farkında olmadan Yezid’in kara planlarına alet oluyor.

  4. 6. Amaç, askerleri hazırlıksız yakalayıp işi oldu bittiye getirmekti. Aceleyle hava harekatı kararı alındı. Davutoğlu’nun haberi bile yoktu.

  5. 5. Ne tesadüf ki 'Suriye’ye 8 kişi gönderip 4 füze attırırım, savaşa gireriz' diyenler toplantıdaydı. 4 füze yerine 10 IŞİD’li geldi.

  6. 4. Toplantı'dan kısa zaman önce Kilis’e IŞİD saldırısı oldu. Bir askerimizi şehit verince gündemsiz toplantıya gündem bulunmuş oldu.

  7. 3. Yezid, Efkan’a basına görüntü vermemesi ve toplantıya gizlice katılması talimatını verdi.

  8. 2. Fidan, Feridun Sinirlioğlu ve Efkan, öncesinde Yezid'le İsrafsaray’da görüşüp kumpası kurgulamışlardı.

banner229
Son Güncelleme: 27.07.2015 01:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol