banner200
banner222
Rahmi
Rahmi
03 Haziran 2016 Cuma 08:57
Efkan Ala Diktatörün açıklarını biliyor
banner188
banner213
banner230

 

 1. Sığındığın karanlık yapılar, kalemini çoktan kırdı. Var biraz daha oyalan. Seni yalakaların mı kurtaracak?

 2. 19. Fidan, yakında çekip gittiğinde MİT'in başına kimin geleceğine Faşist değil, Sabahattin ve onun patronları karar verecek.

 3. 18.Fidan'ın MİT'e aldığı Aktrol ordusunun neredeyse tamamı İran bağlantılı. İran görüntüsü altında kime ajanlık yaptıklarıysa bilinmiyor (!)

 4. 17. İran ajanları, Fidan'ın tanıdığı imkanlarla, gizli yazışmalarını rahatça Turkcell BİP üzerinden yapıyor.

 5. 16. MİT'çi Sabahattin, Fidan hakkında bilgi ve belge topluyor. Fidan'ın İran'la çevirdiği tüm dolapları Sabahattin ve ekibi arşivliyor.

 6. 15. Faşist, Fidan'ın MİT'teki gücünün erimiş olduğunun farkında. Teşkilatın Sabahattin Asal ve adamlarının kontrolüne geçtiğini biliyor.

 7. 14. Faşist, Fidan'ı gönderecek. Fidan, ABD ile iş birliği yapar diye düğmeye basamıyor. Punduna getirince Fidan'ı devirecek.

 8. 13. Faşist, kendisine tanınan sürenin sonuna geldiğini anladı. Sığınacak başka yer arıyor. İsrail ve Rusya'ya bir tek yalvarmadığı kaldı.

 9. 12. Faşist'in en büyük baş ağrısı Zarrab davası. İsrafsaray'dan hiç ses çıkmasa da Savcı Bharara'nın her yaptığı dikkatle takip ediliyor.

 10. 11. İşbirliği yaptığı derinler, Faşist'in gidici olduğunu görüyor. Planlarını güncelliyorlar. Faşist'i çok fena satışa getirdiler (!)

 11. 10.Kalın konuştuğu her etkili isme, Faşist'in kulağına gidecek şekilde, Kasırga'nın oğullarının aldığı ihaleleri ve usulsüzlükleri anlatıyor

 12. 9. İbrahim Kalın, 'Bu adamlar MHP kongresi konusunda bize ihanet ettiler' dedi. Fahri Kasırga'nın Faşist'e zarar verdiğini söylüyor.

 13. 8.Faşist, Yargıtay'dan kongre kararı çıkınca 'Nasıl oldu, kim ihanet etti' diye sorgulamaya başladı. Olayın arkasından Kasırga ve İpek çıktı

 14. 7. MHP kongresini engellemek için Siyasi Partiler Kanunu'nda değişiklik yapmayı düşündüler ama beceremediler. Durum, Faşist'i çıldırttı.

 15. 6. Faşist'in içerdeki gündemi MHP Kurultayı. Dışardaki gündemiyse ABD'de devam eden Zarrab davası.

 16. 5. Efkan, kendi adamlarını kritik noktalara yerleştirmeye devam ediyor. Faşist durumun farkında ama nedense sesini çıkaramıyor (!)

 17. 4. Faşist, Efkan'dan nefret ediyor. Efkan açıklarını bildiği Faşist'in kendisinden vazgeçemeyeceğini iyi biliyor.

 18. 3. İsrafsaray'daki Metin Kıratlı, Şentop'un adamı. Hesaplarını Şentop'un bakanlığı üzerine yapmıştı. Hesabı tutmayınca yan çizmeye başladı.

 19. 2. M.Şentop, Adalet veya İçişleri Bakanlığı bekliyordu. Faşist 'Başkanlık işine çalışsın, bakanlık sonra' diye haber yollayınca alt üst oldu

 20. 1. Faşist'in partisi kaynıyor! Koltuk kapanların dışında kimse durumundan ve konumundan memnun değil.

banner229
Son Güncelleme: 03.06.2016 09:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol