banner200
banner222
Rahmi
Rahmi
28 Nisan 2015 Salı 21:07
'Çözüm sürecinde karşı karşıya oturulan bir masa yok, olması devletin çöküşü demektir
banner188
banner213
banner230
 Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Kuveyt seyahati dönüşünde gazetecilere dikkat çekici açıklamalarda bulundu. "Kürt sorunu var demek ayrımcılıktır" ifadelerini kullanan Erdoğan ''Çözüm Süreci'nde karşı karşıya oturulan bir masa yok. Olması devletin çöküşü demektir" dedi.

"HDP illegal yollarla işimizi sıkıntıya soktu" ifadelerini kullanan Erdoğan HDP baraj altında kalırsa çözüm süreci etkilenmez" dedi.

Erdoğan, Zaman Gazetesi’nin Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’a giderek HDP’li Belediye Başkanı Gülten Kışanak ile gizli bir görüşme yaptığı ve Dumanlı'nın belediye binasına arka kapıdan girdiği iddiasına ilişkin "Arka kapıdan giriyorsan meşru bir iş yapmıyorsun demektir" dedi.

Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile 22 Temmuz ve devamında yapılan operasyonlarda tutuklanan aralarında Yurt Atayün ve Ali Fuat Yılmazer’in de bulunduğu 63 polis hakkındaki tahliye kararına da değinen Erdoğan, paralel yapı iddialarına ilişkin “Ya devletin varlığını kabul edecekler ya da yok olacaklar” açıklamasında bulundu.

“Yarınki MGK’dan sonra kararlarımız çok farklı devam edecek” diyen Erdoğan KPSS’de kopya çekerek memur olan kişilere ödenen maaşların geri alınabileceğini söyledi.

banner229
Son Güncelleme: 28.04.2015 21:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol