banner200
banner222
Rahmi
Rahmi
23 Temmuz 2015 Perşembe 18:53
Bomba iddialar
banner188
banner213
banner230
 Twitter fenomeni  Fuatavni MİT içindeki İŞID hücrelerinin faaliyete geçirldiğini yazdı. Fuatavni Suruç katliamını bu hücrelerin gerçekleştirdiğini iddia ediyor. Fuatavni ayrıca silah kaçakçılığı ve kara para suçlarından...in köşeye sıkıştığını ileri sürdü ve ülkenin kaosa sürüklendiğini iddia etti.. 
Ayrıca Fuatavni Hakan Fidan'ın İran'daki eski yapının uzantısıs olduğunu, bu yapının tasfiye edildiği yazdı.

İşte o bomba iddialar:

 1. 10. Bu cendereden çıkmanın yolu tek yolu Yezid'in tek başına iktidar olmasından geçiyor. İktidar olmak için ülkeyi felakete sürüklüyor.

 2. 9. İran'ın eski yapısına hizmet etmiş olanlar tasfiye ediliyor. Yezid kara para ve silah kaçakçılığından ötürü köşeye sıkışmış durumda.

 3. 8. İran'ın tasfiye edilen eski ekibinin uzantıları olan Fidan, Atalay ekibi Yezid'in en büyük sır ortaklarıydı.

 4. 7. Gönderilen silahların Işid'in eline geçmesi ve Işid'e adam gönderilmesine göz yumulması, İran'ın Türkiye karşısındaki en büyük kozu.

 5. 6. Katar ve Suudi'nin maşası olarak yaptığı silah sevkiyatı ve bundan kazandığı milyarlarca dolar kazanç ise ayrı bir skandal.

 6. 5. Yezid'in en büyük korkularından biri de Babek Zencani dosyasının uluslararası ayağının kendine kadar uzanacak olması.

 7. 4. Efkan'ın bölgeye gönderdiği amirler, derin devletin yetiştirdiği özel kadrolardan. Fidan-Efkan birlikteliği kaosu derinleştiriyor.

 8. 3. Fidan'ın karanlık ekibinin kontrolünde olan Işid hücreleri nihayet Suruç'ta devreye sokuldu. Suruç'u kana buladılar.

 9. 2. Kaos planlarını devreye sokmak için 'Asla affetmeyeceğim' dediği Fidan'ı affetmekle kalmayıp onu yeniden devreye soktu.

 10. 1. Yezid, tek başına iktidar olmak için 8 Haziran'dan itibaren zaten kaos planı yapıyordu.

 11. Suruç, Ceylanpınar, Diyarbakır, Kilis.. Ateş düştüğü yeri yakmıyor yüreğimizi yakıyor.

banner229
Son Güncelleme: 23.07.2015 18:55
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol