banner200
banner222
Rahmi
Rahmi
27 Temmuz 2015 Pazartesi 08:27
23 Temmuz günü toplantı talimatı verdi
banner188
banner213
banner230
 İŞTE O KORKUNÇ FUATAVNİ PAYLAŞIMLARI:
 1. 22. Fitneleriniz, israfınız ve kibriniz başınızı yiyecek. Tek kurtuluşunuz gördüğünüz kaos planı sonunuz olacak. Az kaldı.

 2. 21. Davutoğlu, Yezid’in bu takıntısını bildiğinden özellikle askerlerden brifing alırken, eli cebinde, kibirli pozlar veriyor.

 3. 20.Yezid’in takıntılarından biri de başkomutanlık. Bunun hilafına bir imada bile bulunan olursa Yezid'in hışmına uğruyor. Avaneler iyi bilir

 4. 19. Yezid, Genelkurmay İkinci Başkanı ve diğer generallerin Davutoğlu'na kendi haberi olmadan brifing vermelerine çok hiddetlendi.

 5. 18. Toplantılara hazırlıksız, etkisiz ve bilgisiz yakalanan Davutoğlu, intikamını Şah Fırat operasyonundaki taktikle aldı.

 6. 17. Davutoğlu, her kumpasın takipçisi konumuna düşürülüyor. Birçok olaydan sonradan haberi oluyor. Kendini ispatlama derdine düşmüş.

 7. 16.Öte yandan, KCK içindeki MİT'çiler Fidan tarafından aktif hale getirildi. Kobane eylemlerinin benzerleri yapılacak. Halk ayaklandırılacak

 8. 15. DHKP-C'ye yapılan operasyonlarda gözaltına alınan G.B.'nin örgüt üyesi olması avaneleri şoka soktu. Fidan'dan şüpheleniyorlar.

 9. 14. DHKP-C üyesi G.B. aylarca İsrafsaray'da çalışmış. Örgüt üyesi olduğu için değil kırdığı avizeden dolayı işten çıkarılıyor.

 10. 13. Yezid kendini kudretli sanadursun DHKP-C'ye mensup biri İsrafsaray'a sızıp 10 ay temizlik elemanı gibi çalışabiliyor.

 11. 12. Gündemde, IŞİD, MLKP ve PKK var. MİT’in diğer örgütlerdeki adamları da talimat bekliyor.

 12. 11. Yezid, terör örgütlerini, güvenlik güçleriyle ve birbirleriyle çatışmaya sokarak oluşacak kaostan iktidar devşirmeyi amaçlıyor.

 13. 10. Çok sayıda gözaltı uygulanarak, IŞİD’le temas içinde olan MİT elemanlarına, IŞİD içerisindeki öfkeyi körükleme görevi verildi.

 14. 9. Yezid, IŞİD’i tahrik edip şiddet eylemlerini tetiklemeyi planlıyor. Öldürülen IŞİD teröristinin resimleri AA’ya bu amaçla servis edildi.

 15. 8. IŞİD’in en büyük destekçisi Yezid ve avaneleriyken Türkiye’ye saldırması abes. Suruç da, Kilis de IŞİD’in değil Yezid’in kararıydı.

 16. 7. Yezid, askerin kendi işine gelen tepkiyi vermesini sağladı. Asker farkında olmadan Yezid’in kara planlarına alet oluyor.

 17. 6. Amaç, askerleri hazırlıksız yakalayıp işi oldu bittiye getirmekti. Aceleyle hava harekatı kararı alındı. Davutoğlu’nun haberi bile yoktu.

 18. 5. Ne tesadüf ki 'Suriye’ye 8 kişi gönderip 4 füze attırırım, savaşa gireriz' diyenler toplantıdaydı. 4 füze yerine 10 IŞİD’li geldi.

 19. 4. Toplantı'dan kısa zaman önce Kilis’e IŞİD saldırısı oldu. Bir askerimizi şehit verince gündemsiz toplantıya gündem bulunmuş oldu.

 20. 3. Yezid, Efkan’a basına görüntü vermemesi ve toplantıya gizlice katılması talimatını verdi.

 21. 2. Fidan, Feridun Sinirlioğlu ve Efkan, öncesinde Yezid'le İsrafsaray’da görüşüp kumpası kurgulamışlardı.

 22. 1. Yezid, 23 Temmuz Perşembe aniden güvenlik toplantısı yapılması talimatı verdi. Katılımcılardan üçü hariç kimse hazırlıklı değildi.

banner229
Son Güncelleme: 27.07.2015 08:31
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol