banner200
banner235
banner225
17 Ocak 2014 Cuma 12:27
Feyzioğlu’nu benden dinleyiniz (2)
banner188
banner213
banner230
Başlığında ise “Kimdir bu Metin Feyzioğlu? Metin Feyzioğlu ve dedesi!” denerek saçma sapan, ipe sapa gelmez birtakım bilgilerle akıllarınca birilerinin namı hesabına tetikçilik yapıyorlar. Bu soyadı acayip sözde yazar zavallı zat, vaktiyle Türk Silahlı Kuvvetleri’nde işlediği suçların sabitliğinden dolayı emekliye sevk edilerek kovuluyor. Hem de ne zaman Turhan Feyzioğlu’nun sağ kolu olan CGP’li (Cumhuriyetçi Güven Partisi) Başbakan Ferit Melen’in Başbakanlığı döneminde. Dünkü yazımda Feyzioğlu’na saldıranların kuyruk acısı olduğunu, sağlığında bu marjinallerle hep mücadele ettiğini söylemiştim.

 Servis edilen bu yazıda rahmetli Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu hakkında o kadar yanlış bilgiler veriliyor ki, Feyzioğlu “Ortanın Solu” görüşünü paylaştığı için arkadaşlarıyla birlikte CHP’den istifa ettiği yalanını yazıyor. Ne alaka efendiler, tam aksine Feyzioğlu ve arkadaşları ortanın soluna o zaman ve daha sonra CHP’ye musallat olan aşırı sola tepki için 1967 yılında 47 milletvekili ve senatör arkadaşı ile CHP’den ayrılarak Güven Partisi’ni kurdular. İnternete servis edilen yazı elimde, yine bir yerinde Rahmetli Feyzioğlu için “Bilderberg üyesi” olduğu iftirası yer almaktadır. Rahmetliye sağlığında da din simsarı sahtekar meczuplar tarafından bu iftiralar hep yapıldı. Kayseri’de döneminin en büyük camisi olan ve halen ibadete açık olan Bürüngüz, diğer adıyla İki Kapılı Camii var, bu caminin arsasını rahmetli Cennet Mekan Turhan Feyzioğlu bağışlamıştır. Rahmetli Feyzioğlu’nun radyo ve televizyonlarda çok konuşmasını dinledim. Her konuşmasını “Allah’a emanet olunuz sevgili vatandaşlarım” diyerek tamamlardı. Hiç eğer iddia ettiğiniz gibi o kuruluşa üye olsa idi bunları yapar mıydı? Size alkışlanacak, takdire şayan bir bilgi daha vereyim. Metin Bey, her türlü engellemelere, tuzaklara rağmen açık ara hem de Barolar tarihinde rekor oy alarak Türkiye Barolar Birliği Başkanlığına geçtiğimiz Mayıs ayı sonlarında seçildi. TBB Başkanı olunca Barolar Birliği Genel Merkezine Barolar Birliği tarihinde ilk defa Mescit yaptırdı. Namaz kılmak isteyen namazını kılsın diye. Bu gün koparılmak istenen fırtına dedesi üzerinden sevgili torunu Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’nu akıllarınca saldırarak yıpratacaklar. Ama nafile, buradan sizlere bir şey çıkmaz, başka kapıya beyler, başka kapıya.

Evet, rahmetli Feyzioğlu’na sağlığında o kadar çok iftira edildi ki bugün ise sevgili torunu bulunduğu konum itibarı ile haksız yere tertiplerle içeriye atılan mağdurların, mağduriyetlerinin giderilmesi için bir kampanya başlatınca bir takım haksız ve yersiz ithamlara maruz kaldı. Ancak bunların halk nezdinde karşılığı yoktur. Onun için sizlere yarın büyük devlet adamı Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu’nu anlatacağım.

-    DEVAM EDECEK –

M.Rüştü Mat

http://www.yenialanya.com
banner229
Son Güncelleme: 17.01.2014 12:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol