banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
12 Eylül 2015 Cumartesi 21:46
Hakim 'Sakızı çıkar' deyince...
banner188
banner213
banner230

Gökhan Töre’nin vurulmasıyla ilgili Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada sakız çiğneyen Beşiktaşlı futbolcu başkan tarafından uyarılınca sakızı yutmak zorunda kaldı.

Gökhan ve arkadaşlarının, 21 Nisan 2014'te Şişli'de bir barda, silahla havaya ateş edilmesi üzerine tavandan seken kurşunlarla yaralanmaları yargıya taşınmıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Genel Soruşturma Bürosu Savcılarından Zeynel Sarıbuğa'nın hazırladığı iddianamede, saat 05.40 sıralarında Şişli'deki bir barda bulunan sanık Korhan Bahadır'ın, kimliği belirlenemeyen bazı kişilerle anlaşılmayan nedenle tartıştığı ve mekan içinde havaya 2 el ateş ettiği belirtilmişti. İddianamede, bu sırada aynı mekanda şüpheliyle herhangi bir ilişkileri olmayan mağdurlar Gökhan Töre, Taner Yalçın, Mahir Arslan, Hüseyin Kanat, Burkay İsen ve Kadircan İpekçi'nin de bulunduğu aktarılmıştı.

Olayın gelişimi...
Mağdurların tavandan parçalanıp seken mermi çekirdeğinden yaralandıkları iddianamede anlatılmıştı. Olay yerinden kaçan Bahadır'ın henüz yakalanamadığı kaydedilmişti. İddianamede, olaydan sonra Bahadır'a ait silahı polise teslim eden ve bu kişinin şoförü olduğunu söyleyen sanık Hasan Kutlu'nun ifadesinde, "silahı sonradan arabaya binen bir şahsın kendisine verdiği" beyanında bulunduğu belirtilmiş, "Kutlu'nun, Korhan Bahadır'ı suçtan kurtarmak amacıyla 'yalancı tanıklık' yaptığı kanaatine varılmıştır"denilmişti.

Sakızı yuttu
Sabah'ta yer alan habere göre, dava İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülmeye başlandı. Son duruşmaya katılan Töre'nin duruşma sırasında sakız çiğnediği fark edilince kriz çıktı. Heyette bulunan bir hakimin durumu fark etmesi üzerine Töre'yi uyaran mahkeme başkanı, ünlü futbolcudan sakızı atmasını istedi. Töre ağzından sakız çıkarmayınca başkan 'Ne yaptın sakızı?' diye sordu. Ünlü futbolcu ise yuttuğunu belirtti. Böylece duruşmadaki sakız krizi aşılmış oldu.


http://www.yenisafak.com/spor/hakim-sakizi-cikar-deyince-2297742
banner229
Son Güncelleme: 12.09.2015 21:50
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol