banner200
banner222
01 Şubat 2016 Pazartesi 10:26
Vahdet yazarı şempanzelere saldırdı: Yahudi asıllı sapık insanlar
banner188
banner213
banner230

AKP yanlısı gerici Vahdet gazetesi yazarı Seyfi Şahin, Afrika'da yaşayan goril ve şempanzelerin aslında lanetlenmiş Yahudiler olduğunu iddia etti. Şahin, akılalmaz iddiasını "Ben bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, Lanetlenmiş Yahudi olduklarına inanıyorum" ifadeleriyle savundu.

Doktor olduğunu öne süren Şahin, "Maymunlar insanlara benzer hayvanlardır. İnsan kromozomu 46 dır Maymun kromozomu 48'dir. Bu kromozom yapıları birbirine yakın olduğu için, Bu varlıkların birine kromozomal geçişi mümkündür. Yani ya, insan Maymundan türedi Veya maymun insandan türedi." diyen Şahin, "Biz tabipler olarak kromozom anomalilerini incelediğimizde, İnsan kromozom anomalisinden maymuna benzer insanlar doğmaktadır" ifadelerini kullandı.

'MUTASYONA UĞRAMIŞ SAPIKLAR'

"Evrim teorisi, Darwin denen bir Yahudi tarafından ortaya atılmıştır" diyen Şahin, hurafesini şöyle savunmaya devam etti:

"Ben bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, lanetlenmiş Yahudi olduklarına inanıyorum. Bunlar mutasyona uğramış, sapık insanlardır. Bu görüş inanın Darwin teorisinden daha güçlü ve bilimseldir. Ancak biz Müslümanların ve buna inananların, Ne bankalarımız, ne paralarımız, ne bilim dünyasında teşkilatımız, Ne de bu gerçekleri haykıracak propaganda gücümüz var? Ama Aklımız, imanımız ve Allah’ımız var. Elhamdülillah…"


Kaynak: Haber.sol.org.tr
banner229
Son Güncelleme: 01.02.2016 10:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol