banner200
banner222
03 Şubat 2016 Çarşamba 10:04
'Bülent Arınç güneş görmemiş hakikatleri açıklasın'
banner188
banner213
banner230

AKP'nin kurucularından, TBMM Başkanlığı, Başbakan yardımcılığı gibi görevlerde bulunan Bülent Arınç'ın Taha Akyol'un porgramında yaptığı açıklamalar konuşulmaya devam ediyor. 

AKP'lilerden, havuz medyası ve trollerden gelen sert eleştiriler üzerine Arınç, "Yıkmaya çalıştığınız bu çınarın gölgesinde, güneş görmemiş çok hakikat var" ifadelerini kullandı. Arınç'ın açıklamalarını değerlendiren CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ise, "Arınç, güneş görmemiş hakikatleri bir an önce açıklamalı" dedi.

Milletvekili Biçer, "Tabii daha çok şey var. Zaten yandaşlarının artması da, diğer parti kurucularının onun yanına geçmesi, destek olması da biraz o anlama geliyor. Biz zaten çok şey olduğunu biliyoruz ama bunu Bülent Arınç'ın dillendirmesi tabii çok ilginç olacak. Bence yüreğinin sesini dinleyecek, vicdanının sesini dinleyecek, bunları anlatacak inşallah. Gerçekleri ne zamana kadar saklayabilirsiniz? Vicdanınız buna ne zamana kadar izin verir? Güneş görmemiş hakikatleri açıklamasını bekliyoruz" şeklinde konuştu. 


Kaynak: Haber.sol.org.tr
banner229
Son Güncelleme: 03.02.2016 10:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol