banner200
banner222
05 Haziran 2016 Pazar 16:41
Volkswagen Uber’e karşı Porsche ile lüks servis sunacak
banner188
banner213
banner230

Gett’e yapılan yatırım hakkında yapılan uzun basın açıklamasında geçen bir cümle, Volkswagen’in aynı zamanda Uber’in lüks servisi Uber Black ile rekabet edebilmek için Gett’e de lüks bir servis kuracağını ve bu serviste, markanın lüks segmentteki otomobilleri Audi ve Porsche’lerin kullanılacağını ifade ediyor.
Özel giyimli, özel eğitimli şoförlerin dahil olacağı bu serviste yolcuların kapısı açılacak, bagajları büyük bir özenle taşınacak ve müşteriye tam bir “özel şoför” hizmeti verilecek.


Gett ile varılan anlaşma Volkswagen’in yakın gelecekte otomobillerini pazarlamak için otomobil paylaşım ekonomisini kullanacağının bir işareti olarak kabul edilmişti. Toyota, GM, Ford ve hatta otomobil pazarına girmeye hazırlanan Apple da, diğer araç paylaşım servislerine üye olarak, yakın gelecekteki satışlarını garanti alma çabasına girmişlerdi. Gelecek analizlerine göre, otonom sürüş teknolojisinin yaygınlaşmasından sonra insanlar otomobil satın almak yerine Uber gibi servislerden otomobil kiralamayı daha ekonomik bulacaklar.
Honda’nın Hayalet Kasabasından Görseller!

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 05.06.2016 16:41
Anahtar Kelimeler:
HaberHaberlerBilim-Teknik
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol