banner200
banner235
banner225
03 Mayıs 2016 Salı 16:40
Ülkücüler birbirini kemerle dövü
banner188
banner213
banner230

MHP Adana İl Sekreteri Ali Karakuş, bir grup partiliyle birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenledikleri basın toplantısında kurultay taleplerini dile getirdi. Grup adına açıklama yapan Karakuş, Müslüman-Türk dünyasının emperyalizmin ağır baskısı altında olduğunu belirterek, "Ülkücü hareketin ve Türk-İslam dünyasının içinde bulunduğu bu olumsuz durum, kurultayın toplanmasını şart kılmaktadır"dedi.

KEMERLE VURDU

Bu arada, 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla Atatürk Parkı'nda Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliğin ardından MHP İl Başkanı Yusuf Baş ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz'in de aralarında olduğu bir grup partili Atatürk Caddesi'ndeki esnafa bayrak dağıttı. Basın toplantısının yapıldığı bina önüne gelindiğinde ülkücü gençlerin bazıları, "Hareketin lideri Bahçeli" sloganı attı.

Ardından da muhaliflerin olduğu binaya çıkmak istedi. İl Başkanı Yusuf Baş ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz, binaya girmek isteyen kişileri engellemeye çalıştı. Ancak bunda başarılı olamayınca Soner Deniz, belinden çıkarttığı kemerle ülkücü gençlere vurarak cemiyet binasından uzaklaştırdı.

Deniz, "Ben yürüyorum, erkek olan burada kalsın" diye tepki gösterdi.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 03.05.2016 16:40
Anahtar Kelimeler:
TürkiyeHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol