banner200
banner235
banner225
10 Şubat 2016 Çarşamba 17:40
'Üç saatlik görüşmede arabuluculuk önerdi' iddiası
banner188
banner213
banner230

Kulislere göre, dün akşamki buluşma Erdoğan’ın, geçirdiği sağlık operasyonu nedeniyle Gül’ü geçmiş olsun demek için aradığında kararlaştırıldı.

Yakın çevresi de, “Sayın Erdoğan ve Gül daha önce de AKPİstanbul Milletvekili Ekrem Erdem’in oğlunun düğünü ile Birlik Vakfı’nın töreninde birlikte bulunmuşlar ve bu buluşmalarında da bir araya gelelim diye konuşmuşlardı” bilgisini aktardı.

Kulislere göre, Erdoğan ve Gül dün akşam 3 saat süren görüşmelerinde ağırlıklı olarak Suriye ve Güneydoğu’daki gelişmeler olmak üzere Türkiye’nin sıcak gündemi üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

Arınç ve Çelik'in açıklamalarının ardından Erdoğan, Abdullah Gül ile 3 saat görüştü

Yine kulislere göre Erdoğan ve Gül, son günlerde Erdoğan ve Arınç cephelerinden yapılan karşılıklı açıklamalarla yaşanan ve parti kulislerinde yankı bulan gelişmeleri de değerlendirdiler.

Gül, Erdoğan’ın görüşmesinin ardından bu akşam da Arınç ile bir araya gelecek. Kulislerde Gül’ün, “Ülke sıkıntılı bir dönemden geçiyor, bu nedenle enerjimizi iç tartışmalarda tüketmek yerine ülkeyi bir an önce düze çıkarmaya odaklanalım” mesajı verdiği konuşuluyor.(Hürriyet)

 

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 10.02.2016 17:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol