banner200
banner222
23 Mart 2016 Çarşamba 13:20
Trump'tan bir skandal daha: Müslümanlara işkence yapın
banner188
banner213
banner230

Trump, benzen saldırıların ABD’de de meydana geleceğini belirterek, bunu önlemek için Müslümanların arasına ajanlar sokup işkencenin önünün açılması çağrısında bulundu. Trump ayrıca Müslümanların ABD’ye girişinin engellenmesini istedi.

Brüksel’de meydana gelen saldırıların ardından Fox News’e konuşan Trump, “Bu daha başlangıç. Durum daha da kötüye gidecek, çünkü gevşek davranıyoruz, aptalca davranıyoruz. Bu insanların ülkemize girmesine izin veremeyiz. Müslümanların ülkemize girmesini engellemenin zamanı geldi” dedi.

Brüksel’de meydana gelen patlamaların, ABD’nin Müslümanları kontrol altına alması gerektiğinin bir kanıtı olduğunu savunan Cumhuriyetçi başkan adayı, “Özellikle radikalleşmeye ortam hazırlayan camilerin gözetim altına alınması, ajanlar sokulması gerekiyor” diye konuştu.

Belçika’nın başkenti Brüksel’in mülteci ve göçmenler yüzünden “korkunç bir şehir” haline geldiğini söyleyen Trump, geçen yılki Paris saldırılarının planlayıcısı olduğu şüphesiyle Brüksel’de yakalanan Salih Abdülselam’ın, son saldırıları bildiğini iddia ederek, bu kişinin basınçlı su işkencesi dahil her türlü yöntemle mutlaka konuşturulması gerektiğini savundu.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 23.03.2016 13:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol