banner200
banner222
06 Ağustos 2016 Cumartesi 06:40
Tiyatrocu babadan ‘cadı’ oğluna not: Güzel günler göreceğiz çocuğum
banner188
banner213
banner230

Aydın “Oğlum tarafından kandırıldım, meğer o da bir ‘Cadı’imiş” ifadelerini kullandı. Tiyatrocu Sezai Aydın konuya ilişkin sosyal medyada dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Usta oyuncu Sezai Aydın, sosyal medya hesabından oğlunu şu sözlerle savundu:

“Doğduğu günden beri tanıdığım çocuğumu hiç tanımadığımı her yerde olduğu gibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tiyatroları’nda da başlatılan ‘Cadı Avı’ sayesinde öğrendim. Oysa ben 3 çocuğumu da CHP’nin 6 oku ve Atam’ın ilkeleri doğrultusunda vatanını seven, demokrasiden yana, çirkin yüzüyle tanıdığım siyasetten uzak, zor durumda olanlara yardımı esirgemeyen, hayvanlara karşı sevgi dolu birer birey olmayı öğretip öyle yetiştirdim. Buna rağmen Arda yoldan çıkmış ve hatta güzel bir evlilik yapmışken maalesef devam etmemişti...

Ama şimdi olanlarla gelinimin de bir ‘Cadı’ olduğunu görmüş oldum. Evlilik devam etseydi yanımda iki ‘Cadı’ olacaktı. Bu darbe bana doğruyu gösterirken yakın arkadaşlarım Ragıp, Kemal, Mahperi ve Sevinç’in de beni kandırdıklarını gördüm. Başkalarına göre ‘Cadı’ olan bu insanları ben çok seviyor, onları tanıdığım için gurur duyuyorum. Arda ya not... ‘güzel günler göreceğiz çocuğum.’”

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 06.08.2016 06:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol