banner200
banner222
07 Mayıs 2016 Cumartesi 19:00
Romalı Perihan son yolculuğuna uğurlandı: Vefasızlık diz boyu
banner188
banner213
banner230

Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Özkurt'un tabutu alkışlar eşliğinde cenaze aracına konuldu. Romalı Perihan daha sonra da Ayazağa Mezarlığı'nda toprağa verildi.

"VEFASIZLIK DİZ BOYU"

Perihan Özkurt ile güzel anıları olduğunu belirten Modacı Selçuk Sezer, "Çok güçlü bir insandı. Onun terzisiydim aynı zamanda. Yalnız yaşıyordu ve son zamanlarda psikolojisinin iyi olmadığını düşünüyorum. Son aylarda da şeker hastalığından dolayı da aşırı derecede zayıflama olmuş. Perihan hanım bakımla iyileşirdi. Ben çırpındım ama ailesinden kimseye ulaşamadım. Vefasızlık diz boyu" dedi."VEFASIZLIK DİZ BOYU"
Perihan Özkurt ile güzel anıları olduğunu belirten Modacı Selçuk Sezer, "Çok güçlü bir insandı. Onun terzisiydim aynı zamanda. Yalnız yaşıyordu ve son zamanlarda psikolojisinin iyi olmadığını düşünüyorum. Son aylarda da şeker hastalığından dolayı da aşırı derecede zayıflama olmuş. Perihan hanım bakımla iyileşirdi. Ben çırpındım ama ailesinden kimseye ulaşamadım. Vefasızlık diz boyu" dedi.

"GELMELERİ LAZIMDI"
Gazeteci Yazar Duygu Ladikli ise "Vefasızlıklar tabi sürüyor. En azından sanata ve sanatçıya olan saygıdan dolayı birbirlerine destek adına gelmeleri lazımdı" ifadesini kullandı.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 07.05.2016 19:00
Anahtar Kelimeler:
TürkiyeHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol