banner200
banner222
05 Şubat 2016 Cuma 14:21
Popüler uygulama Airmail App Store’da yerini aldı!
banner188
banner213
banner230

Mac OSX platformunda yıllardır kullanılan “Airmail” isimli e-posta istemcisi, yoğun istek üzerine App Store’da yayınlanarak iOS desteğini duyurdu. Mac platformundaki en popüler e-posta istemcilerinden biri olan uygulama şimdiden büyük övgü topladı.
“Airmail” e-posta istemcisi neler yapıyor?
Öncelikle bu uygulamanın temelde bir e-posta uygulaması olduğunu belirtelim. Yani içerisinde e-posta hesabınızın bilgilerini giriyorsunuz ve e-postalarınızı bu uygulama ile kontrol ediyorsunuz. İşin özü bu olsa da Airmail ilgi çekici ve pratik yan özelliklere sahip. Zaten kullanıcıları cezbeden detaylar burada gizli. Uygulama daha şimdiden 3D Touch ve Apple Watch desteği de sunuyor.


Gmail, Exchange, IMAP ve POP3 gibi desteklerin yanı sıra uygulama Push bildirimleri de destekliyor. Etiketler, okunmamış e-postalar ve bildirimleri dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Çok sayıda kaydırma hareketi atayarak pratik bir şekilde e-postalarınızı kontrol edip yönetebiliyorsunuz. Airmail birden fazla e-posta hesabıyla eşleşebiliyor dolayısıyla tüm e-posta adreslerinizi bu uygulama birleştirebiliyorsunuz. Çoklu imzalar, yatay görünüm desteği, iCloud senkronizasyonu, gönderilecek e-posta zamanlama gibi çok sayıda özelliği barındıran uygulama son derece uzun bir özellik listesine sahip.
Ancak ne yazık ki Airmail ücretsiz bir uygulama değil ve Türkçe dil desteği yok. 4.99 dolarlık fiyatıyla App Store’da yerini alan Airmail’in binlerce memnun kullanıcısı var. Satın almadan önce ufak bir araştırma yaparak uygulamayı alıp almama konusundaki net bir fikir edinebilirsiniz.

Şirketler için “2 in 1” avantajı

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 05.02.2016 14:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol