banner200
banner235
banner225
02 Haziran 2016 Perşembe 15:21
PayPal bakiyeleri için muhteşem kampanya!
banner188
banner213
banner230

Daha önceki haberlerimizde paylaştığımız ve PayPal’ın ülkemizden çekilmesinin perde arkasını araladığımız haberlerimizde, internet servisinin, Türkiye’deki son günlerini yaşadığını vurgulamıştık.
Ne var ki Ekşisözlük üyeleri, “Bulutların arasından daima Güneş sızar” ifadelerini doğrulayarak, takdir ettiğimiz bir organizasyona imza attı.


Dergus takma isimli Ekşisözlük üyesi, PayPal hesaplarında kalan bakiyelerin Lösev’e (Lösemili Çocuklar Derneği) bağışlanması yönünde, ahlaki ve insani yönü güçlü bir organizasyona ön ayak oldu. Duyarlı Ekşisözlük üyeleri, bakiyelerindeki küçük veya büyük rakamları Lösev’e bağışladılar.
Dergus, söz konusu eylemin nasıl gerçekleştirilebileceğini de anlattı. Buna göre önce PayPal hesabına giriş yapılıyor ve gönder ve iste sekmesine tıklanıyor. Ardından, arkadaşlarınıza ve ailenize para gönderin seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Karşınıza çıkan ekranda [email protected] yazılıyor ve ‘sonraki’ imgesine basılıyor. Gerisi kolay, bağışlamak istediğiniz rakamı giriyorsunuz ve işlem gerçekleşiyor. Yazarlar, bakiyelerinde kalan ve kullanılamayan fonları bile Lösev’e bağış olarak yollayabiliyor.
Gerek Dergus, gerekse Ekşisözlük üyelerinin çizdiği yolu, tüm PayPal kullanıcılarının takip etmesini diliyoruz. Zira kıyıda köşede kalan ve ürün veya hizmet alımında kullanamadığınız 2-3 dolar bile Lösemili Çocuklar Derneği için büyük önem teşkil ediyor. Ufacık rakamlar bile, onlarca hayat kurtarabilir.

Warcraft, Hayal Kırıklığı mı?

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 02.06.2016 15:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol