banner200
banner235
banner225
20 Nisan 2016 Çarşamba 15:00
Orası Ensar eviydi... İşte delili
banner188
banner213
banner230

Gazeteport'un haberiyle göz göre göre söylenen yalan ortaya çıkarıldı. 31 Aralık 2012’de Ensar Vakfı Başkanı Ali Bağcı yanında yöneticilerle birlikte yerel Karaman Gündem internet sitesini ziyaret ediyor. Ali Bağcı burada bir açıklama yapıyor.

Açıklamada "Ensar Vakfı olarak kuruluşlarını tamamladıklarını fakir ve kimsesiz öğrencilere öğrenci evi olarak 4 katlı binayı tahsis ettiklerini ve 20’ye yakın imam hatip ortaokulu öğrencisinin kaldığını" söylüyor.

Bu istismarların yaşandığı yasadışı evin en önemli delili. Bu haber yerel internet sitesinden silindi.Ali Bağcı’nın 20 öğrenciyi teslim ettikleri kişi de tecavüz zanlısı Muharrem B. O da çocuklarla yine aynı yerel siteyi ziyaret ediyor.Tecavüz zanlısı Muharrem B. Ensar Evi’nde sadece belletmen değil. Ensar Vakfı Karaman şubesinin kuruluşunda yer alan bir isim. Kuruluş çalışmaları sırasında her toplatıda yer alıyor.(sol başta)Ensar’in yasadışı olarak faaliyete geçirdiği ev Erdoğan’ın Karaman mitinginde açılan bu pankartla dikkat çekmişti.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 20.04.2016 15:00
Anahtar Kelimeler:
TürkiyeHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol