banner200
banner222
19 Mayıs 2016 Perşembe 11:41
Lerzan Mutlu Oya Aydoğan hakkında ilk kez konuştu... 3 ismi savcılığa verdi
banner188
banner213
banner230

 


Herkesi kendisine iftira atmakla suçlayan Lerzan Mutlu, çok değil bir ay öncesine kadar yere göğe sığdıramadığı Bülent Ersoy’u, Kanal D’nin Renkli Sayfalar programının sunucusu Müge Dağıstanlı ve TV 8’deki Aramızda Kalmasın programının sunucularından Deniz Akkaya’yı savcılığa verdiğini açıkladı.


Bülent Ersoy'u Savcılığa verdi

"Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana. Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek... Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım" diyen Ersoy'un sözlerine Lerzan Mutlu ilk kez cevap verdi.
Mutlu 'Söylemezsem Olmaz' programında Bülent Ersoy'a sert çıktı. 'Sana verecek cevabım var ama saygımdan susuyorum' dedi. Ersoy hakkında bazı açıklamalarda bulunan Mutlu '100 bin liralık tazminat davası açtığını da sözlerine ekledi.

Müge Dağıstanlı ve Deniz Akkaya ateş püskür

'Günah Keçi'si ilan edildiğini söyleyen Mutlu, "bu 3 aylarda benim ciğerimi yakanların, ciğeri yansın" dedi. Kanal D'de program yapan Müge Dağıstanlı hakkında da zehir zemberek açıklamalarda bulundu. 'Nasıl oluyor tek taraflı yayın yapıyorsunuz?' diye Kanal D yönetimine seslendi. Kendisi hakkında 'karalama' kampanyası başlatıldığını söyleyen Mutlu, sinirli tavırlarıyla dikkat çekti. Ve hakkında açıklama yapanları savcılığa verdiğini ve Allah'a havale ettiğini açıkladı.
Deniz Akkaya da Lerzan Mutlu'nun sözlerinden nasibini aldı. Mutlu, Akkaya'yı da savcılığa verdiğini açıkladı. Hastaneye bir kez gittiğini ve daha gitmediğini söyleyen Mutlu, hastanenin dedikodu ortamına döndüğünü bu yüzden bir daha gitmediğini açıkladı.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 19.05.2016 11:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol