banner200
banner222
05 Ağustos 2016 Cuma 22:20
Komedyen Atalay Demirci'yi onlar da sildi
banner188
banner213
banner230

Atalay Demirci'yle birlikte cemaate yönelik soruşturma kapsamında açığa alınan dernek üyesi 2 kamu personelinin de üyelikten çıkarıldığını belirten Dernek Başkanı Özcan Sorhan, "Biz yetiştirme yurdunda kalan vatandaşlar olarak devletimizin her zaman yanındayız. Biz çocukluğumuzdan bu yana hep devletimizin ekmeğini yedik ve devleti bir baba olarak gördük. Bu nedenle devletimize ihanet edemeyiz, biz devletimiz için varız, bizim için söz konusu vatansa gerisi teferruattır" dedi.

Devlete ve millete ihanet edenleri görmek ve onlarla görüşmek istemediklerini belirten Başkan Sorhan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Terör örgütüne karışmış hiç bir üyemizi içimizde barındırmıyoruz. Vatan hainlerini aramızda barındırmayız. Biz devletin çocukları olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyoruz ve ona teşekkür ediyoruz, bu darbe girişiminde dik durdu ve toplumu birleştirdi. Atalay Demirci ve diğer 2 kişiyi Fethullahçı Terör Örgütü soruşturmasından aklanana kadar üyeliğimize almıyoruz. Biz devletin çocuklarıyız, bu vatana ihanet edenlere göz açtırmayız ve yanımızda tutmayız."

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 05.08.2016 22:20
Anahtar Kelimeler:
TürkiyeHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol