banner200
banner222
14 Haziran 2016 Salı 16:00
Kartal’ın Yükselen Değeri Moment İstanbul’da 0.99 Faiz Oranıyla 60 Ay Vade Fırsatı!
banner188
banner213
banner230

AC Yapı, inşası büyük bir hızla devam eden ve İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesi arasında gösterilen Kartal’ın yükselen değeri Moment İstanbul için avantajlı faiz oranlarıyla 60 ay vadeye kadar ödeme planları sunuyor. 
Türkiye İş Bankası, Albaraka, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan kredi olanaklarının bulunduğu Moment İstanbul’un 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. İki kule olarak inşa edilen Moment İstanbul, Soğanlık Metro İstasyonu’nun hemen yanı başında. Bu sayede hem M4 Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nı kullanarak Anadolu Yakası’nda birçok merkeze ulaşım kolaylaşırken, Marmaray aracılığıyla, trafiğe girmeden Avrupa Yakası’na da kolayca geçilebiliyor. Moment İstanbul’un E-5 Karayolu’na da doğrudan bağlantısı bulunuyor. Deniz otobüsü iskelesine birkaç dakika uzaklıktaki proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakikalık mesafesi ve Osmangazi Köprüsü’ne yakınlığı ile de öne çıkıyor.

 


 
Projede, tipleri 1+1’den 4+1’e kadar değişen, toplam 731 adet konut yer alıyor. Ayrıca arzu eden müşterilere opsiyonel olarak akıllı ev sistemi de sunulurken, sistem sayesinde elektrik ve ısı yönetiminden, televizyon ve perdelerin açılıp kapanmasına kadar her şey mobil uygulama ile yönetilebiliyor. 
Yüksek TavanFerah Bir Ev, Muhteşem Adalar Manzarası
 
2,95 metre tavan yüksekliği ile ferah yaşam alanlarının sağlandığı proje, panoramik cam cephesiyle muhteşem bir İstanbul ve Adalar manzarası sunuyor. Konutların dikdörtgen yapıda inşa edilmeleri kayıp alanları ortadan kaldırırken, proje tavan yüksekliği ile de göz dolduruyor. 

Moment İstanbul sadece konumu ve mimarisi ile değil, sakinlerine sunacağı olanaklarla da çok iddialı!
 
Proje, cadde mağazacılığı kavramını da farklı bir boyuta taşıyor. Proje içinde yer alan ticari ünitelerde market ve kafe gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği noktalar ve pek çok bilindik markanın varlığı, Moment İstanbul sakinlerinin evlerinden uzaklaşmadan, trafik stresi yaşamadan kaliteli zaman geçirebilmelerini sağlıyor.
 
Açık yüzme havuzu, spor merkezi, spa, hobi odaları, cep sineması, çocukların keyifli bir ortamda vakit geçireceği Cross Action Kids Club ve yürüyüş parkurlarıyla Moment İstanbul projesi, yaşamın her anını keyfe dönüştürmeyi vadediyor.

Sosyal Bir Yaşam Merkezi
 
Projede ayrıca, 35’inci katta bulunan, eşsiz bir panoramik manzaraya ve etkileyici bir dekorasyona sahip Moment Terrace’ın, misafirlerin ağırlanabileceği ya da toplantıların yapılabileceği ayrıcalıklı bir mekân olarak hizmet vermesi planlanıyor.
 
Ayrıca, keyifli oyunlara sahne olacak 100 kişilik tiyatro sahnesiyle Moment İstanbul, sakinlerine sosyal yaşamın içinde bir hayat sunacak.

www.momentistanbul.com   

AC Yapı hakkında:
AC Yapı, 1983 yılında kurulan, demir çelik, çelik konstrüksiyon ve paslanmaz çelik üretiminin yanı sıra bu ürünlerin ithalat-ihracatını gerçekleştiren Coşkun Group’un yapı endüstrisi alanındaki yatırımıdır. 2007 yılında kurulan AC Yapı, modern şehir yaşamının ihtiyaçlarını “insan ve çevre odaklı” bir perspektifte ele almaktadır. Şirketin ilk iki projesi olan Kent Life ve Dore Life İstanbul Sancaktepe’de inşa edilmiştir. Üçüncü proje olan Moment İstanbul ise Kartal’da konumlanmıştır. 2017’nin ilk çeyreğinde tamamlanması hedeflenen Moment İstanbul, iki kuleden oluşan yapısı ile dikey mimarinin Anadolu Yakası’ndaki en çarpıcı örneklerinden birini sergilemektedir. Coşkun Group’un finansal yapısından aldığı güçle hızla yükselmekte olan proje, tıpkı Dore Life gibi, “İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesi” arasında gösterilmektedir.  

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 14.06.2016 16:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol