banner200
banner235
banner225
05 Mayıs 2016 Perşembe 14:00
İşte sinir krizi geçiren Şafak Sezer'in son hali
banner188
banner213
banner230

Oyuncu Şafak Sezer, geçtiğimiz gün kalbinde sıkışma ve çarpıntı hissedince apar topar yeniden hastaneye kaldırıldı. Kalbine stent takılan ünlü komedyen, tedavi gördüğü hastanede kameraların karşısına geçti..

Sezer, hastaneye yatırılış sebebi ile ilgili, "Benim daha önce bir stentim vardı. Aynı hastanede aynı doktor tarafından kalbime stent takılmıştı. Şimdi yine baktı. Bir damarda daralma vardı. İkinci stent takıldı. Bir kaç gün hastanede dinleneceğim. Daha sonra açıklama yapacağım. Sinir sıkışması sanıyordum, şeker çok yükselmiş. Şeker hastalığı çok garip bir hastalık. Herkesin dikkat etmesi gerekiyor. Şu an herhangi bir risk yok" ifadelerini kullandı. 

Şafak Sezer'in, saçlarını tamamen kazıtması dikkat çekti.

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Ünlü oyuncunun sağlık durumuyla ilgili Acıbadem Kadıköy Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Dağdelen tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

Şafak Sezer’in 3 Mayıs 2016 Salı günü akşam saatlerinde göğsünde sıkıntı ve çarpıntı şikayetiyle hastanelerine başvurduğu aktarılan açıklamada, “Hastamız Şafak Sezer, dün akşam göğsünde sıkıntı hissi ve çarpıntı şikayeti ile Acıbadem Kadıköy Hastanesi Acil Servisi’ne başvurmuştur. Acil Servis’te yapılan ilk tıbbi inceleme sonrasında uygulanan ilaç tedavisiyle rahatlatılmıştır. bugün yapılan koroner anjiyografi (el bileğinden anjiyo) işlemi sırasında bir kalp damarına stent takılarak daralan kalp damarı açılmıştır. Klinik olarak tamamen iyi durumda olan hastamız Şafak Sezer, bu akşam taburcu edilmiştir” denildi.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 05.05.2016 14:00
Anahtar Kelimeler:
TürkiyeHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol