banner200
banner222
06 Temmuz 2016 Çarşamba 11:41
HTC, Vive’ı özgür kılıyor!
banner188
banner213
banner230

Öncelikle şunu vurgulayalım; HTC ile Vive arasındaki ipler kesinlikle kopmuyor veya başka bir şirkete satış söz konusu bile değil. Ancak Vive’in yükselen rakamları ve kalabalıklaşan organizasyonu, farklı ve kompakt bir yapılandırmaya gerek duyuyor. Vive, Tayvanlı teknoloji devinin geniş çatışı altında bulunurken; bir nevi, ana şirketin maddi dalgalanmalarından korunacak. Benzer bir yapı için Facebook’un hakimiyeti altında bulunan Instagram’i veya Volkswagen Group çatısı altındaki Seat, Skoda, Audi gibi markaları örnek gösterebiliriz. Bu son derece zekice bir hamle zira, ana şirket zarar etse de, yan şirket, bu gelir-gider tablosundan bağımsız oluyor ve varlığını sürdürebiliyor.


Şangay’da düzenlenen WDC (WorldWide Developer Conference – Dünya Çapındaki Geliştiriciler Kongresi), Vive’a özel uygulama dükkanı VivePort’un özel bir öneme sahip olacağı belirtilmişti.
HTC, Vive ürünlerine ve organizasyonuna ayrılan bütçenin 10 milyar civarında olduğunu ve yeni ürünler geliştirmek için de fazlasıyla hazır olduklarını da bildirdi.

Yeni nesil System Shock’un demosu yayınlandı

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 06.07.2016 11:41
Anahtar Kelimeler:
HaberHaberlerBilim-Teknik
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol