banner200
banner222
12 Eylül 2016 Pazartesi 14:00
Hillary Clinton, 11 Eylül törenlerinde fenalaştı
banner188
banner213
banner230

Pazar günü doktoru tarafından zatürree olduğu teşhisi konulan Clinton, 11 Eylül törenlerinden de fenalaşmış ve sendeler halde ayrılarak destekçilerini endişelendirdi. Antibiyotik kullanan, doktoru tarafından istirahat etmesi ve programını değiştirmesi gerektiği bildirilen Clinton, anma programında aşırı terleme ve susama rahatsızlığı üzerine 2001'de İkiz Kulelere düzenlenen saldırının 15. yıldönümü anma programını da tamamlayamadı. Beraberindekilerin koluna girerek araca taşıdığı Clinton, arabaya binmek üzereyken baygınlık geçirdi ve kendisini tutanlar sayesinde yere düşmekten kurtuldu. Kısa süreli bir tedaviden sonra Clinton'ın gülümseyerek ve çevredekilere el sallayarak yürüdüğü görüldü.

TRUMP BENDE ALERJİYAPIYOR" DEMİŞTİ

Geçen hafta Cleveland'da düzenlenen bir etkinlik sırasında da iki dakika süren bir öksürük nöbetine tutulan Hillary Clinton, sorunun alerjiden kaynaklandığını söylemiş, kalabalığa hitap ederken, “Ne zaman Trump'ı düşünsem alerji oluyorum" diyerek rakibiyle ilgili espri yapmıştı.

Öte yandan CNN News'in haberine göre, Cumhuriyetçi Parti adayı Donald Trump ve kurmayları, Clinton'ın ciddi bir sağlık sorunu olduğunu iddia ederek, Clinton'ın kötü hallerini gösteren görüntüler yayınlayıp bunu bir seçim propagandası aracı olarak kullanıyor. Clinton'ın doktoru, Demokrat Parti adayının sağlığı hakkında söz konusu iddiaları yalanlarken, Amerikan kamuoyu ve medyasında, Clinton'ın başkan seçilmesi durumunda sağlığının ülkeyi yönetmeye elverişli olup olmayacağı, günün konusu haline geldi.

ANKETLERDE REKABET DE KIZIŞTI
Washington Post'un yayınladığı son seçim anketinde Clinton'ın, Trump karşısında halen yüzde 46'ya yüzde 41 oy oranıyla üstün göründüğü, ancak daha önceki anketlerle kıyaslandığında aradaki farkın kapanmakta olduğu bildirildi.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 12.09.2016 14:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol