banner200
banner222
25 Haziran 2016 Cumartesi 11:20
Herkesin merak ettiği galerici Erkan konuştu!
banner188
banner213
banner230

Milli Takım’ımızın Euro 2016’da yaşattığı hayal kırıklığından söz ederken, yandaki iddiaları dile getirmiş ve “Galerici Erkan”dan söz etmiştim.

Galerici Erkan, yani Erkan Özkaya, Hürriyet'e açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar:

- Beni neredeyse vatan haini ettiler...Sonra da anlatmaya başladı:

“Milli Takım kampında yaşananlardan ne bilgim, ne de ilgim var. Arda, Burak ve Selçuk ile yıllardır beraberim. Adeta benim evimde büyüdüler. Emre Abi (Belözoğlu) ile ilişkimi anlatmama bile gerek yok. Bırakın onların aralarını açmayı, aralarında dargınlık, kırgınlık olsa önce ben koşar düzeltirim. Bunlar beni çekemeyenlerin sözleri.

Milli Takım kampına da gittim. Arda, Selçuk, Burak ve ben birlikte oturduk sohbet ettik. Ben bir dargınlık olduğunu hissetsem, aralarını düzeltmeye çalışırdım. Ama bilmiyordum bile. Daha sonra Selçuk ile konuştum. Bana, “Arda ile küçük bir tartışma yaşamıştık, ama bunu farklı yansıtmışlar” dedi. Uzaktan ya da yakından benimle bir ilgisi olmadığını söyledi.

”Evet, Erkan Özkaya’nın sözleri böyle. Bana ikna edici gibi geldi sözleri, ama siz ne düşünürsünüz bilmem.

Selçuk İnan ile Arda Turan arasını açan galerici Erkan kim?

FATiH TERiM’iN DAMADIYLA ORTAKLIĞIMIZ ÇOK ESKİ

- Fatih Terim’in damadı ile çok yakın olduğunuzu da söylediler?

“Evet” diye yanıtladı ve devam etti:

- Sadece yakın değiliz, aynı zamanda iş ortağıyız. Ama Volkan Bahçekapılı ile ortaklığımız çok eskiye dayanıyor. Henüz Terim’in damadı olmadan önce ortaktık. Bunun altında bir şeyler arıyorlar, ama durum tam da anlattığım gibi ağabey...

Galerici Erkan hakkındaki iddialar şöyle: 

Galerici Erkan, Selçuk ile sohbet ederken, Emre Belözoğlu’nun takıma alınmama gerekçesi olarak Arda’yı işaret ediyor. Erkan, konuşmaları Emre’ye aktarıyor. Emre de, Arda’yı arayarak rahatsızlığını bildiriyor. Ve dolayısıyla Selçuk ile Arda’nın arası açılıyor.

INSTAGRAM HESABINI KiLiTLEDi

Öte yandan Erkan Özkaya, kendisine gelen tepkilerden dolayı adeta kilitlenen Instagram hesabını genel takibe kapatmayı tercih etti.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 25.06.2016 11:20
Anahtar Kelimeler:
FutbolSporHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol