banner200
banner235
banner225
11 Nisan 2016 Pazartesi 10:40
Havuz medyası rezil gazeteciliğine bir yenisini ekledi
banner188
banner213
banner230

Alman ZDF-Neo kanalında 1 Nisan günü yayınlanan programın sunucusu Jan Böhmermann, yayın sırasında okuduğu şiirde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a belaltı ithamlarda bulunmuş, daha sonra hakkında soruşturma başlatılmıştı.

AĞAÇLA KONUŞUP HAYALİ RÖPORTAJ YAPMIŞTI

Gezi direnişi sırasında bir ağaç ve CNN’den Christiane Amanpour’la da hayali röportajlar yayımlayan Takvim’in haber müdürü Yüksel, bu defa da A Haber için Alman ZDF kanalının kampusune gitti.

‘Basın özgürlüğü haklarını kullanarak…’

ZDF kanalı önü olduğu iddia edilen yerde çekilen görüntülerde, Yüksel arkasında  ayakta duran ve birbiriyle konuşan iki kişiyi göstererek, “Bakın Cumhurbaşkanı ve Türk halkına küfür eden ZDF kanalının yetkilileri, bakın nasıl kaba bir şekilde duruyorlar ve burada bizim bulunmamızdan rahatsız oluyorlar” dedi.

ZDF’nin Türk halkını rahatsız ettiği gibi kendisinin de binanın önünde, üstelik basın özgürlüğü hakkını kullanarak rahatsızlık vereceğini öne süren Yüksel, elleri cebindeyken karşısındakiyle konuşan birini göstererek, sözlerine şöyle devam etti: “Bakın görüyorsunuz, elleri cebinde. Kameraman arkadaşım gösteriyor.”

Erdoğan, Almanya'da yine mizah konusu... Bu kez danışmanıyla

Erdoğan şiirini silen ZDF’ye tepki büyüyor

Almanya Erdoğan’ı yine çok kızdıracak

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 11.04.2016 10:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol