banner200
banner222
09 Temmuz 2016 Cumartesi 11:21
Haccettepe Üniversitesi’nin yerli otomobil projesi iptal mi edildi?
banner188
banner213
banner230


 Ancak yaklaşık 10 aydır araçtan herhangi bir yeni bilgi gelmemişti. Bugün ise aracın resmi internet sitesine girildiğinde ‘EVT Motor destek gelmediği için faaliyetlerine son vermek zorunda kalmıştır. EVT S1’in akıbeti Devrim Arabaları gibi olmuştur. Bize manevi destek veren halkımıza teşekkür ederiz.’  yazısı bizleri karşılıyor.


Ve bu durumda onlarca soru işareti kafalarda oluşmaya başlıyor. En başta siteye eklenen yazının ekipten olmayan 3. kişiler tarafından mı eklendiği yani ortalığı karıştırmak isteyen birinin mi o yazıyı eklediğini sorgulamak gerekiyor. Ardından ise;  EVT S1 şimdiye kadar nerelerden destek alıyordu, destek için nerelere başvurdu, kimler destek verdi, kimler vermedi, üretilmiş hatta seri üretime hazır olan aracımıza ne olacak gibi gibi onlarca soruyu sıralamak durumunda kalıyoruz.
Umuyoruz ki o yazıyı ortalığı karıştırmak isteyen kişiler eklemiştir ve bu bilgi gerçek değildir. Çünkü GERÇEK anlamıyla ülkemizde bizim mühendislerimiz tarafından tasarlanan ve mükemmel hale getirilebilen bu aracın sonu bu olmamalı. Bizlere devasa bir katma değer yaratan herkesin konuşup da ortaya bir şeyler çıkartamadığı yerli otomobil konusunda çalışan bu insanları biz bunu yapmamalıyız. Onlara sorunlar değil dev imkanlar sunmalıyız.
Apple Jay Z’nin Müzik Servisi için 500 Milyon Dolar Ödeyecek

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 09.07.2016 11:21
Anahtar Kelimeler:
HaberHaberlerBilim-Teknik
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol