banner200
banner235
banner225
30 Mart 2016 Çarşamba 12:21
Google, Nik Collection’ı ücretsiz yaptı!
banner188
banner213
banner230

Satış fiyatı 150 dolar olan Google Nik Collection alınan son karar ile ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşacak. Teknoloji devinin beklenmedik bir şekilde fotoğraf düzenleme aracı Nik Collection eklentisini ücretsiz hale getirdi. 150 dolar gibi ciddi bir fiyat ile satılan ürünün bu fiyatı bile önceki sahibi olan Nik Software’in belirlediği fiyatın bile çok yukarısındaydı.


Yapılan değişiklik ile ilgili bir duyuru yapan Google, “Mobil platformlar için Google Photos ve Snapseed’in de dahil olduğu gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarına yönelik uzun vadeli yatırımları çerçevesinde Nik Collection masaüstü süitinin ücretsiz hale getirmeye karar verdiklerini” belirtti.
Birbirinden bağımsız bir şekilde de kullanılabilen yedi farklı eklentiyi içeren Nik Collection’ın en yeni eklentisi yarattığı güçlü ve etkili retro efektler ile bilinen Efex Pro. Bununla beraber koleksiyonda yer alan diğer eklentiler ise şöyle; Colour Efex Pro, HDR Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, Dfine ve Sharpener Pro.
Teknoloji devi yaptığı açıklamada Nik Collection’ı 2016 yılı içerisinde ücretli bir şekilde alan kişilerin paralarının da geri ödeneceğini duyurdu.

Batman V Superman’den Rekorları Kıran Başlangıç

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 30.03.2016 12:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol