banner200
banner222
12 Nisan 2016 Salı 22:00
Gökçek ile İnce arasında 'terör' estiren atışma
banner188
banner213
banner230

CHP heyetinin Van Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etmesini eleştiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce arasında "imam nikahı" atışması yaşandı.

Melih Gökçek, CHP heyetinin Van Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etmesi ile ilgili haberin linkini Twitter hesabından paylaşarak "Terörle iç içe olan HDP,CHP'yi misafir ediyor... Nikahınız ve evliliğiniz hayırlı olsun..." diye yazdı.

Bu sözlere yanıt, CHP'li heyetin içinde yer alan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'den geldi.

"Şehide kelle, teröriste sayın diyenlerin yol arkadaşı Melih Gökçek Belediye ziyaretimizi eleştirmiş:) Melih Gökçek siz açılım sürecinde Oslo'da, İmralı'da, Dolmabahçe'de görüşürken imam nikahı mı kıymıştınız?" diye yazan Muharrem İnce, devamında da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın HDP'lilerle görüşmesi sırasında çekilen bir fotoğrafı paylaşarak "Melih Gökçek al sana imam nikahı kıydığınız dönemden bir fotoğraf. Hem de el ele kol kola, mutlu mesut bir kare!" ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce daha sonra AKP'lilerin açılım sürecinde sarf ettiği bazı sözlerin videolarını paylaştı ve şunları yazdı:

"Habur'da terörist karşılama töreni düzenleyen, seyyar mahkeme kurup devleti teröristin ayağına götüren siz değil misiniz Melih Gökçek? PKK'nın tanıklığında TSK'yı yargılayan, Genel Kurmay Başkanı'nı, komutanları, gazetecileri hapse atan siz değil misiniz Melih Gökçek? "Sayın Öcalan" demeyi Cumhurbaşkanınız da öyle söylediği için suç olmaktan çıkaran siz değil misiniz Melih Gökçek? Valilere talimat verip PKK'ya operasyon yaptırmayanlar siz değil misiniz Melih Gökçek? Dağdakiler inecek, Cezaevleri boşalacak diyordunuz, terörü kentlere indirdiniz Melih Gökçek! Hala ne konuşuyorsun? Terörle mücadeledeki yanlışlarınızı, beceriksizliklerinizi, ihanetinizi CHP'yi eleştirerek kapatamazsın! Boşuna uğraşma Melih Gökçek!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 12.04.2016 22:00
Anahtar Kelimeler:
TürkiyeHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol