banner200
banner235
banner225
20 Şubat 2016 Cumartesi 06:20
Gece kulüplerinin yeni hedefi: Ukrayna
banner188
banner213
banner230

Antalya'ya tatile gelen Rus turistlerin tercihlerinin başında yer alan Kemer'de, uçak krizi sonrası yeni turizm sezonunu en az zararla atlatmak için çalışmalar sürdürülüyor. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB), Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Kemer Belediyesi tanıtım çalışmaları yaparken, ilçedeki gece kulüpleri de Rusya krizi sonrası tanıtım için Ukrayna'ya yöneldi.

UKRAYNA'DA PARTİLİ TANITIM

Geçen hafta Ukrayna'nın Harkov kentindeki bir kulüpte yaz partisi düzenlendi. Yoğun ilgi gören partide katılımcılar tatil için Kemer'e davet edildi. Yaklaşık 1500 kişinin yer aldığı partide yapılan çekilişle de 3 kişiye Kemer tatili hediye edildi. Partide dansçıların gösterileri ise ilgi çekti.'REKLAM YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ'

Ukrayna'da tanıtım yapan Kemer Club İnferno'nun sahibi Gürsel Aras, Kemer'in tanıtımı için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi. Kemer'de yaşayanların çoğunluğunun ekmeğini turizmden kazandığını vurgulayan Gürsel Aras, "Biz de Kemer'e turist çekebilecek reklamı yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Gece kulüplerinin önümüzdeki haftalarda Ukrayna'daki tanıtım çalışmalarını sürdüreceği belirtildi.


Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 20.02.2016 06:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol