banner200
banner235
banner225
17 Haziran 2016 Cuma 11:21
Gani Müjde'den Cem Yılmaz itirafı
banner188
banner213
banner230Milas'ın Kıyıkışlacık köyündeki ilköğretim okulunun çok eski olması ve artık hizmet veremez duruma gelmesi nedeniyle köyde yeni bir okul yapılmaya karar verildi. Skal Bodrum üyeleri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yeni yapılan okul için yardım yemeği düzenledi. Çoğunluğu Skal Bodrum üyelerinden oluşan yaklaşık 150 kişinin katıldığı yemekte Gani Müjde katılımcılarla interaktif bir söyleşi gerçekleştirdi.   

Yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Müjde, "Kendimi bütün dünyanın vatandaşı olarak görüyorum. Çünkü mavi bir gezegendeyiz. Belki denizciliği de bunun için çok seviyorum. Orada bir sınır yok. Siz de biliyorsunuz; buradan yarım saat gittiğinizde Yunanistan'a varıyorsunuz. Karayolu ile gitmekten çok daha kolay" dedi.

"15 DAKİKA BİR İNSANA BAKIP HAYAT HİKAYESİNİ ANLARIM"

İnsanların beyin gücüyle birçok şeyi değiştirebileceğine inandığını belirten Gani Müjde, "İnsanlar beyin gücüyle algılarını açarlarsa çok şeyi başkasının beynindeki gibi kavrayabileceklerine inanıyorum. Bazı insanların yüzü, davranışı, oturma şekli, bakışı size birçok şey anlatır. Ben aynı zamanda bir sinemacıyım, hepinize baktığımda bir öykü görüyorum. Çünkü hepinizin bir hikayesi var yani çok iddialı değilim ama 15 dakika herhangi birinize bakayım, hayat hikayenizi doğruya yakın anlatabilirim" diye konuştu.

"KAHPE Bizans FİLMİNİN BAŞ ROL OYUNCUSU Cem Yılmaz OLACAKTI"

Gani Müjde, yaklaşık 20 yıl önce senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde cem davran'ın oynadığı 'Kahpe Bizans' filmi daha proje halindeyken, başrolde Cem Yılmaz'ı oynatmak istediğini anlattı. O dönemler daha yıldızı parlamayan Yılmaz'da büyük yetenek gördüğünü vurgulayan Müjde, filmin yapımcılarını bu konuda ikna edemediğini söyledi.

Gecede, Gani Müjde'ye Ömer Karacalar tarafından çiçek ve plaket takdim edildi. 100 lira olarak belirlenen davetiyelerin geliri Kıyıkışlacık İlköğretim Okulu'na bağışlandı.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 17.06.2016 11:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol