banner200
banner222
19 Mart 2016 Cumartesi 23:40
'Erdoğan ve arkadaşları çekilirse' Sedat Peker ne yapacağını açıkladı
banner188
banner213
banner230

Kişisel internet sitesinde bir açıklama yayınlayan yeraltı dünyasının ünlü ismi Peker, "Yüce Allah korusun, diyelim ki tüm bu baskılara dayanamayarak bir gün hem Cumhurbaşkanımızın kendisi hem de mücadele arkadaşları, biz aktif dış politika başta olmak üzere tüm çalışmalarımızdan vazgeçip normale dönüyoruz deseler dahi (Mecazi anlamda söylüyorum, çünkü asla böyle bir şeyin olmayacağını gayet iyi biliyorum.) ne olur biliyor musunuz? Eğer ki bilmiyorsanız bunu size tarihi bir örnek ile anlatmak isterim" dedi.

"Dünya yerinden oynasa dahi Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve çalışma arkadaşlarının menzile odaklanmış küheylan sürüsünü durdurmayarak yaktıkları ateşi söndüremeyeceklerini biliyorum (Bu satırları Mecazi olarak yazıyorum.) Diyelim ki Sayın Cumhurbaşkanı'nın baskılara dayanamayan bazı çalışma arkadaşları, bu milletin şanlı, mücadelesinden vazgeçip, tarihin son döneminde kendilerinin yola çıkarmış olduğu bu kervanı durdurmak istediler (Fikirlerini de Sayın Cumhurbaşkanı'na kabul ettirmek içinde baskı kurmaya yöneldiler.)" diyen Sedat Peker, açıklamalarını şöyle bitirdi:

"Yüce milletimizin tarih sahnesinde hak ettiği yere gelme davasında verdiği mücadeleyi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürerek, görevden indirerek, ya da baskı yapıp fikirlerinden vazgeçirterek hedeflerine ulaşacağını zannedenler, size artık büyük geçmiş olsun. sizin düşmanı olduğunuz bu davanın sahibi Hakk'tır. Sahibi Hakk olan dava, kıyamet kopsa bile asla batmayacaktır!"

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 19.03.2016 23:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol