banner200
banner235
banner225
18 Mart 2016 Cuma 16:41
Efsane güncellendi: Çok yaşa Warcraft 3!
banner188
banner213
banner230

Çok yaşayın klasikler! Başarılı stüdyo Blizzard Entertainment, sürprizlerine dur durak demeden devam ediyor. Blizzard, Çarşamba erken saatlerde, efsanevi Role Playing Game’i Diablo II’yi, beş yıl aranın ardından güncellemişti.
Şimdiki haber ise, 2002 yapımı Warcraft 3’den geldi. Yapımcı şirket, Warcraft 3’ün Uzak Doğu versiyonlarını güncellerken, dünya çapındaki yamanın 15 Mart’ta yayınlanacağını duyurdu.


Blizzard üst düzey yöneticisi Robert Bridenbecker, “Piyasaya sürülüşünün ardından on yıl geçse de, oyunumuza olan ilgi azalmadı. Tüm, oyun müdavimlerine sonsuz teşekkür borçluyuz. Borcumuzun karşılığı olarak, yeni yamayla onlara az da olsa minnettarlığımızı sunma niyetindeyiz. 1.27 güncellemesiyle Warcraft 3, çoklu oyuncu desteğinde zirveye erişecek. Arkadaşlarınızla, tadına doyum olmayan bir online strateji keyfi yaşatmaya niyetliyiz.” açıklamasında bulundu.
Blizzard, ilginç bir çağrıda da bulunuyor. Robert Bridenbecker, “Bize klasikleri, efsaneleştirmek yolunda destek olacak arkadaşlara ihtiyacımız var. Özellikle mühendis arayışındayız. Eğer, bize gereken uyumu sağlayabileceğinizi ve katkı sunabileceğini düşünüyorsunuz, başvuruda bulunmaktan çekinmeyin. Oyunlarımız beğenildi ve bolca oynandı; şimdi ise bunu farklı bir tecrübeye dönüştürmekte kararlıyız.” ifadeleriyle oyun dünyasında epey ses getiriyor.
Blizzard’ın Back2Warcraft projesinin neler getireceğini, biz de sizin kadar merak ediyoruz. Merakımızı cezbeden diğer bir konu ise sırada hangi klasik yapımın bulunduğu.

Thief’in Filmine Geri Sayım!

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 18.03.2016 16:41
Anahtar Kelimeler:
HaberHaberlerBilim-Teknik
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol