banner200
banner222
17 Şubat 2017 Cuma 14:21
Dört Ses ve Dört El Piyano
banner188
banner213
banner230

Sanatçılar, 15 Şubat akşamı saat 19.30'da verecekleri oda müziği konserinde Brahms "Aşk Şarkıları" (Dört ses ve dört el piyano) ve Schuman "İspanyol Şarkıları" (Dört ses ve dört el piyano) eserlerini seslendirecekler.

Klasik Müzik Konserleri’nin yaratıcısı, yöneticisi, yazarımız Evin İlyasoğlu, "Yirmi yıl boyunca birçok ilke imza atarak sahnemizde pek çok orkestrayı, sanatçıyı, oda müziği grubunu, dans topluluğunu ve sanat merkezlerinin aranan solistlerini ağırladık. Sanatçılarla akademisyenler ve giderek artan sayıda sanatsever öğrenciyi biraraya getirmenin sevincini yaşıyoruz." diyerek destek olan herkese teşekkür ediyor.

Albert Long Hall Klasik Müzik Konserleri 2017 Bahar Döneminde  solist sanatçılar: Pekinel Kardeşler, çellist Amit Peled,  Marie-Pierre Langlament, Martin Löhr, Ayşegül Sarıca, Ayla Erduran, Gülsin Onay, Bülent Evcil, Toros Can, Cihat Aşkın, Elvin Hoxha ile dinleyicileri muziğin derinliklerinde dolaştıracak.

Aralarında Arcadia Quartet, İstanbul Sinfonietta,  Berlin Deutsche Oper Solistleri, Festa Rustica Ensemble, Barış İçin Müzik Orkestrası’nın bulunduğu topluluklar da klasik müziğinin seçkin eserlerini seslendirecekler.

http://www.klasikmuzik.boun.edu.tr/

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 17.02.2017 14:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol