banner200
banner235
banner225
07 Nisan 2016 Perşembe 11:21
Diriliş Ertuğrul dizisinde ses getirecek iddia
banner188
banner213
banner230

TRT’de yayınlanan DirilErtuğruldizisinin yapımcısı Kemal Tekden, Emniyet güçlerimiz ile görüştüğümüzde bize 'Diriliş Ertuğrul'un yayınladığı saatlerde adeta emniyet vakası olmuyor' diyorlar.” dedi.

7 Haziran'daki genel seçimlerde oylarını kullanan Erdoğan Ailesi soluğu Diriliş Ertuğrul dizisinde almıştı. Erdoğan Ailesi'nin ziyareti epey ses getirmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diriliş Ertuğrul'un setini ziyaret etti

Hükümete yakın dinci Akit gazetesi “Diriliş Ertuğrul” diziyle ilgili ilginç bir haber yaptı. Akit, dizinin yapımcısı Tekden Film Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tekden’nin ifadelerini sayfalarına taşıdı. Dizinin izlendiği saatlerde emniyet vakası olmadığını öne süren Kemal Tekden’in ifadeleri, “Diziyi suçlularda izliyor” şeklinde yorumlandı.

Kemal Tekden’in ifadelerinin yer aldığı Akit’teki haberin ilgili bölümü şöyle:

“Emniyet güçlerimiz ile görüştüğümüzde bize 'Diriliş Ertuğrul'un yayınladığı saatlerde adeta emniyet vakası olmuyor' diyorlar. Demek ki kimse dışarı çıkmıyor ve suç işlenmiyor. Bunlar ülkemizin güvenliği ve huzuru açısından oldukça önemlidir. Vatandaşımız, sevgisini ve desteğini verdikçe daha çok yapılar olacak. Sadece Tekden Film adına değil, başka film şirketleri de bu alana el atacaklar.”

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 07.04.2016 11:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol