banner200
banner222
09 Haziran 2016 Perşembe 11:20
CHP'li Canpolat: şehit cenazelerine bundan sonra daha kalabalık halde katılacağız
banner188
banner213
banner230

 


Canpolat, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada şehit cenazelerine bundan sonra daha kalabalık halde katılacaklarını belirtti.
Cemal Canpolat,  "Bundan sonra genel  başkanımıza yapılan her saldırıya mislisiyle karşılık vereceğimizi bilmelerini istiyorum. Şu bir gerçek ki, devlet protokolünün önünde, başbakanın, devletin en üst yönetiminin olduğu yerde, yüzlerce emniyetin olduğu yerde, önlerinden geçerek, genel başkanımıza kurşun atmanın bedelinin ağır olacağını herkesin bilmesi gerekli" dedi.
Türkiye'ye dün sahip çıkıp böldürtmediklerini, bugün de böldürtmeyeceklerini dile getiren Canpolat, cenazede atılan söz konusu kurşunu emniyet görevlilerine teslim ettiklerini, İstanbul'daki avukatlar ile hukuk komisyonunun konunun takipçisi olacağını bildirdi.Canpolat, provokasyonun yapanları ise ortaya çıkaracaklarını sözlerine ekleyerek  "Bizim barışçı girişimlerimize rağmen, gerdirme ve provokasyon yapmak isteyenler, onu seyredenler bilmelidirler ki CHP'nin tepkisi bu ülkede daha farklı olur. Herkes buna hazır olsun" şeklinde konuştu.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 09.06.2016 11:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol