banner200
banner222
31 Temmuz 2016 Pazar 13:20
Ceza yazan polislere öfkelendi, "Siz de FETÖ'cüsünüz" diyerek saldırdı
banner188
banner213
banner230Adana'da 'demokrasi nöbeti' tutanların sabahladığı trafiğe kapalı Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na otomobiliyle giren sürücü, ekipler tarafından durduruldu. Alkollü olduğu iddia edilen Erol İ.'nin belgelerini alan polis, alkolmetreyi üflemesini istedi. Bunu reddeden Erol İ., polisin ceza yazmasını önlemek için "Ben emekli bir insanım, 3 çocuk okutuyorum. Çocuklarım polis ve asker olmak istiyordu. Ama artık olmazlar. Sizden nefret ediyorlar. Siz de FETÖ'cüsünüz" dedi.

Erol İ.'nin bütün çabasına rağmen, trafik polisleri, 'trafiğe kapatılan alana girmek' suçundan ceza yazdı. Ceza tutanağını tamamlayan polis, Erol İ.'nin ruhsat ve ehliyeti ile birlikte makbuzu eline verdi. Otomobili de çağrılan çekiciye yüklenerek parka götürüldü.

POLİSİ YUMRUKLADI

Ceza makbuzunu eline alan Erol İ., öfkelendi. Polislere küfrederek evrakı yere fırlatan Erol İ., görevli polislerin üzerine yürüdü. Yaşananlara tanık olup Erol İ.'nin yanına gelen bir kişi, onu evine götürmek istedi. "Ben gitmiyorum" diye bağıran Erol İ., vatandaşın ayrılması üzerine yeniden etrafındaki trafik polislerine yöneldi. Erol İ., hakaretin dozunu artırarak küfretmeye başladı. Küfürlere sessiz kalmaya çalışan polisleri tek tek itekleyen Erol İ., ellerini yumruk yapıp "Beni dövün" diyerek meydan okudu. Tahriklerine rağmen karşılık bulamayan Erol İ. son çare olarak da arkasını dönüp uzaklaşmaya çalışan bir polis memurunu yumrukladı.

Taciz ve hakaretlere sessiz kalan polisler, Erol İ.'yi caddenin ortasında tek başına bırakıp, ekip araçlarına binerek uzaklaştı. Giden polislerin arkasından bir süre daha küfreden Erol İ. ise boş yolda yalpalayarak yürüyerek gözden kayboldu.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 31.07.2016 13:20
Anahtar Kelimeler:
TürkiyeHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol