banner200
banner222
05 Şubat 2016 Cuma 15:20
Cem Adrian'dan O Ses Türkiye'ye bir tepki daha: Bu konu burada kapanmayacak
banner188
banner213
banner230

Şarkıcı Murat Boz Athena ve Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'nin final akşamında Cem Adrian'ın eleştirilerine üstü kapalı olarak yanıt vermişlerdi.

Şarkıcı Murat Boz konuya ilişkin olarak bu tarz kaliteli seslerin 'O Ses Türkiye aracılığıyla' izleyiciyle buluştuğunu, Acun Ilıcalı da hemen akabinde kendisinin yarışmada bir katkısı olmadığını jürilerin bu işte ciddi payı olduğunu ama programın izlenmesinin yarışmacıların performanslarıyla gerçekleştiğini söylemişti.

Athena grubundan Gökhan ise TV( mikrofonuna  "Buraya gelen kardeşlere fırsat veriliyor. Bütün Türkiye bu kardeşleri dinliyor. Buradan onlara rızık oluyor. Bir şeyler açılıyor. Bunların hepsi bence TV 8'in Acun'un o kardeşlerimizin tamamının yapmış olduğu olayda onların ortaya çıkarmış olduğu bir şey. Kesinlikle. Ben o konuyla alakalı en ufak bir negatif şey duyduğumda çok üzülüyorum. Çünkü içini biliyorum o olayın. İçindeyim..." diye yanıt vermişti.

Cem Adrian ise resmi Twitter adresinden yeni bir açıklama yaparak kendisi savunarak konun burada kapanmayacağı mesajını verdi. Açıklamasında aynı tepkiyi daha öncede verdiğini belirten Adrian O Ses Türkiye'nin çocuklar için yapılacak versiyonunada sert tepki göstererek "Ben çok üzgünüm ki müzisyenliğimin dışında dahada büyük hassasiyetim olan çocuklar ve onların suistimali ile ilgili yazmayacağım şey kalmayacaktır. Şimdilik bu kadar... Sevgi ve empati ile kalın." notunu yazdı.


Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 05.02.2016 15:20
Anahtar Kelimeler:
TürkiyeHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol