banner200
banner235
banner225
09 Şubat 2016 Salı 13:20
Büyüka "Burak Yılmaz ağlayarak gidiyor"
banner188
banner213
banner230

Spor yazarı Şansal Büyüka, Çin'in Beijing Kulübü'ne transfer olan Burak Yılmaz'ın Galatasaray'dan istemeye istemeye ayrıldığını öne sürerek, teknik direktör Mustafa Denizli'nin de bu transfer nedeniyle zor durumda kaldığını söyledi.
Şansal Büyüka'nın açıklamaları şöyle:
"Mustafa hoca bırakın adam almayı, elindekileri de kaybediyor. Ara transferde yönetime verdiği listeden tek oyuncu alınmadı. Bana göre Burak Yılmaz ve Galatasaray için iyi oldu ancak Mustafa hoca için kötü oldu. Hocayı çaresiz bıraktılar çünkü.

"MAÇ SONU AĞLADI"
Diyorlar ki; 'Bu işin duygusallığı mı olur, Burak Yılmaz şu kadar para alacak...' Ben çok emin yerlerden duydum, yalan olması mümkün değil. Konyaspor maçı bitiyor, tribünler boşalıyor, tek başına oturuyor; iki elini yüzünün arasına alıyor hüngür hüngür ağlıyor. Bu yüzde yüz doğru.

Demek ki Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a bir bağı var. Çünkü sen neredeyse yüzde yüzün üzerinde artışlı bir paraya gidiyorsun. Üstelik yaşı da 30'u geçti. Çok önemli bir para. 4 yıllık kontratı da almışsın... Profesyonel bir insanın zil takıp oynaması gerekiyor ama sen ağlıyorsun. Biz duygusalız. Belli ki Burak'ın bir gönül kırgınlığı var."

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 09.02.2016 13:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol