banner200
banner222
21 Haziran 2016 Salı 11:20
Bahçeli'den muhaliflere ağır hakaret: Kahpe oyunu görün
banner188
banner213
banner230

MHP Genel Başkanı Devlet Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'de düzenlenen grup toplantısında yaptığı konuşmada, tüzük kurultayı düzenleyen muhalifler için ağır ifadeler kullandı. Bahçeli, tüzük değişikliliğini kabul etmenin 'şuursuzluk' olduğunu söyleyerek, kurultaya katılan delegelere "Temiz duygularla Ankara'ya gelen delege kardeşlerime sesleniyorum, bu kahpe oyunu görün" diye seslendi.

Muhaliflerin düzenlediği kurultay için 'korsan kurultay' sözlerini tekrarlayan Bahçeli, "MHP imanlı ve ihlaslı kadrolarıyla hiçbir oyuna gelmez, tuzağa düşmez. Paralel yuvalarda pışpışlanıp MHP’ye yuvalanmak isteyenler olduğunun farkındayız" diye konuştu.

Bahçeli'nin açıklamalarında satır başları şöyle:

'AKP BU YANLIŞTAN DÖNSÜN'

Güya kurultay yapacaklardı. Güya 15 Mayıs’ta MHP’yi denetim altına alacaklardı. Başaramadılar. 10 Temmuz’da demokratik şölenimizi yapacağımızı açıklamamıza rağmen bu kez de geçen hafta otel salonlarına tıkıştılar.

Bu zamana kadar görülmemiş çirkeflik ve pervasızlıkla parti tüzüğümüzde 13 maddelik değişiklik yaptılar. Vay zavallılar var, bu kadar mı küçüldünüz? Bu kararmış aklı, bu ucube hakkı size hangi MHP düşmanı verdi? Allah inandırsın Turist Ömer olsa hızına yetişemezdi.


Sözü geçen değil, sözü kesilen olduk. Bölgemizde yıldız değil, sönmüş volkana döndük. Hepsi hayal ve yalan oldu. Ortadoğu'da değişim dalgasını biz yönetecektik. Milli güç ve imkanlarımız, dış politikadaki hamasi söylemlerle uyuşmadı. Dört tarafımız düşmanla çevrildi. Başbakan Yıldırım, birdenbire dostları artırmaktan bahseder oldu.

Dış politikada bu kadar kırıp döktükten sonra hiç mi özeleştiri yapılmayacak? Rusya ile gerilen ilişkiler nedeniyle, Antalya'ya gelen Rus turist sayısının düşüklüğü kaygı verici.  AKP milli haklardan taviz vermeden girdiği yanlış ve karanlık derhal dönmelidir. Komşu ülkelerle ilişkiler tamir edilmelidir.

AB İLE VİZE MUHAFİYETİ

Ülkemiz Avrupa Birliği'nin keyfine mahkum olmuştur. AB ile mülteci anlaşması milli onurumuzu ayaklar altına almıştır. AB istediğini aldı, verdiği sözleri çiğnedi. Terörle mücadeleyi engellemeye kalkmıştır.

AB parlamentosu binasına kanlı örgüt YPG'nin flamaları asıldı. O paçavraların orada ne işi var. Sayın Cumhurbaşkanı'nın bu konuda verdiği cevap bizi memnun etmiştir. O bayrakların altında sırıtarak poz veren HDP Eş Başkanı artık çok olmuştur.

AB'nin PKK sevdasının kaynağı nedir? Onlar için Avrupa'yı kana bularsa kötü, İstanbul'u vurursa iyi. Vize muhafiyetiniz başınızda paralansın.

Birleşik Krallık Başkanı, Panama belgeleriyle yakayı ele verdi, nevri döndü. Bu İngiliz sinsiliğine lazım gelirse cevap veririz.

MHP KURULTAYI

MHP imanlı ve ihlaslı kadrolarıyla hiçbir oyuna gelmez, tuzağa düşmez. Paralel yuvalarda pışpışlanıp MHP’ye yuvalanmak isteyenler olduğunun farkındayız.

Güya kurultay yapacaklardı. Güya 15 Mayıs’ta MHP’yi denetim altına alacaklardı. Başaramadılar. 10 Temmuz’da demokratik şölenimizi yapacağımızı açıklamamıza rağmen bu kez de geçen hafta otel salonlarına tıkıştılar.

Bu zamana kadar görülmemiş çirkeflik ve pervasızlıkla parti tüzüğümüzde 13 maddelik değişiklik yaptılar. Vay zavallılar var, bu kadar mı küçüldünüz? Bu kararmış aklı, bu ucube hakkı size hangi MHP düşmanı verdi? Allah inandırsın Turist Ömer olsa hızına yetişemezdi. Korsan kurultaya kaç kişi katıldı, neye oy verdi anlayamadan tüzüğün 13 maddesi değişti.

Bu şartlar altında tüzüğümüzün değiştiğini hangi şuursuz ileri sürebilir. Temiz duygularla Ankara'ya gelen delege kardeşlerime sesleniyorum, bu kahpe oyunu görün.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 21.06.2016 11:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol