banner200
banner235
banner225
07 Haziran 2016 Salı 16:01
Babalar Günü Takım Elbise:  Babalar Günü Hediyesi
banner188
banner213
banner230

Her yıl birkaç gün, hatta birkaç hafta önceden özenerek seçilen hediyeler o özel günde sahiplerine verilerek yüzlerindeki mutluluk izlenir. Fakat başta erkekler için olmak üzere özel bir günde verilecek hediyenin seçimleri her zaman kolay olmamaktadır. 


Defalarca fikir değiştirip, her seferinde “Ne alsam?” diye düşünülen özel gün “Babalar Günü” için Hepsiburada, en özel hediye modellerini derleyerek özel bir kategori oluşturdu. Bu özel kategoride “Babalar Günü” için alınabilecek, tercih edilebilecek pek çok hediye belirlendi ve kategoriye eklendi. En çok tercih edilen hediye seçeneği de her babanın muhakkak işine yarayacak “takım elbise” oldu.  Hem çalışan babaların hem de emekli babaların işlerine yarayacak en özel hediye takım elbise ile ayakkabı kombinleri de yapılarak hediye alışverişleri tamamlandı. Hatta bu kombinlere parfüm ve saat ekleyenler bile oldu. Çünkü bugüne kadar tek bir şeyin eksik kalmasına dayanamayan babaların tam teşekküllü hediyeleri hak ettiği düşünüldü. Ama maddi anlamda zorlanan kişiler hediye için hazırlanan kombini farklı parçalarla da özelleştirmeyi başardı.

“Hepsiburada” her özel gün için oluşturduğu konsept kategorilerinde kişilerin hediye almak için baktığı ilk sitedir. Anneler Günü’nden sonra sırada olan “Babalar Günü” için de detaylı bir şekilde araştırma yaparak en özel babalar günü hediyesi kategorisinden seçilmesini ve alıcılara sunulmasını sağlamıştır. Ayrıca özel ödeme şekilleri, kolay iade seçeneği, sadece internet değil mobil uygulamasının da bulunması ile tercih edilme oranını yükseltmiştir. En uygun fiyatları belirleyerek her markadan farklı modeller belirleyen ve arayan kişinin istediği her şeyi sitede bulabilmesi ile de öne çıkmıştır. Hepsi burada, kredi kartlarına yaptığı özel taksitler ve farklı ödeme seçenekleriyle tercih sebebi olurken, gün içerisinde teslimat sözü ile de hediyeler başta olmak üzere tüm alışverişin kısa sürede gerçekleşmesini sağlamıştır.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 07.06.2016 16:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol