banner200
banner235
banner222
banner225
23 Ağustos 2016 Salı 15:00
'Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez'
banner188
banner213
banner230

Fenerbahçe Spor Kulübü, bugün ortaya çıkan 'Himmet Parası' olayına açıklık getirdi. Kulübün resmi internet sitesinden çok sert bir açıklama yayınlayan Fenerbahçe, 'Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez', diyerek söylentilere sert çıktı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan “FETÖCÜ FENER’E HİMMET PARASI” notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir.

Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, “Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübü olup her türlü gerici, yıkıcı ve bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele etmiştir. Nitekim FETÖ’nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye’de ilk defa FENERBAHÇE tarafından püskürtülmüştür. Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’NÜN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir.

Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 23.08.2016 15:00
Anahtar Kelimeler:
FutbolSporHaberHaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol