banner237
banner241
02 Şubat 2016 Salı 04:00
Arınç ve Çelik'ten sonra AKP'nin bir ağır topu daha bayrak açtı

CNN Türk'te katıldığı programda AKP'ye ağır eleştirilerde bulunan Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a bir destek de eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'den geldi. Arınç'ın program sonrası Twitter'da yaptığı açıklamaları Sadullah Ergin de retweet yaparak paylaştı. Ergin ayrıca Hüseyin Çelik'in "istifa" tweetini de paylaştı.

Bülent Arınç CNN Türk'te Taha Akyol'un "Eğrisi Doğrusu" programına katılarak çarpıcı açıklamalarda bulunmasının ardından başlayan kavgada yeniden söz alarak Twitter hesabından yazılı açıklama yapmıştı.

“2 saatlik programda bildiğim ve şahit olduğum olayların küçük bir bölümünü anlattım” diyen Arınç, programdaki “troliçe” sözüyle kimi kastettiğini herkesin çok iyi bildiğini belirterek yandaş yazar Hilal Kaplan’a bir göndermede daha bulunmuştu.

HÜSEYİN ÇELİK VE SADULLAH ERGİN PAYLAŞTI

Arınç'ın Twitter hesabından yaptığı yazılı açıklamayı AKP'li eski bakanlar Hüseyin Çelik ve Sadullah Ergin de Twitter hesabından paylaştı.

Sadullah Ergin'in ayrıca, Hüseyin Çelik'in AKP'den istifa ettiğine dair tweet'ini de "retweet" yaparak paylaştığı görüldü.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
Son Güncelleme: 02.02.2016 04:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol