banner200
banner222
09 Mart 2016 Çarşamba 12:21
Apple’ın destek hesabı 138 bin takipçiye ulaştı!
banner188
banner213
banner230

Dün yaptığımız haber ile Apple‘ın Twitter üzerinde bir destek hesabı açtığını, teknoloji haberleri, kullanım ipuçları ve iOS cihazlara yönelik yardım taleplerini karşılayacağını da belirtmiştik. Hesabının açılışının ardından 24 saat geçmeden 138.000 takipçiye ulaşmayı başaran Apple’ın destek hesabı büyük ilgi gördü.
 Teknolojinin hızlı ilerlemesi, artan problemler ve müşteri talepleri nedeniyle bu yönde bir destek hesabının açılmasının uygun olacağını düşünerek kolları sıvayan yetkililer, tam yerinde bir hareket ile Apple kullanıcılarını sevindirmeyi başardılar. Önümüzdeki günlerde 1 milyon takipçi sayısına ulaşması beklenen Apple Destek hesabının, aldığı geri bildirimler de hayli sevindirici oldu.


Saatler içerisinde bir çok Apple ürünü kullanıcısı ile etkileşime giren hesap, gündemi epey meşgul etti.
Apple ürünleri konusunda yardım almak isteyen bir müşteri veya kullanıcı, doğrudan hesap ile iletişime geçerek problemin çözümüne kavuşabilecek. Mesai saatleri olarak belirlenen 05.00-20.00 saatleri arasında sürekli olarak aktif olacağı belirtilen Apple destek hesabının oldukça yüksek bir sirkülasyon ile hizmet vereceği de düşünülüyor. Ayrıca burada yanıtlanan sorular ve cevapları da etkileşimi artırmak amacıyla sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşılacak. Apple destek hesabıyla ilgili olarak şu şekilde ilginç bir bilgi de geldi. Hesabın takipçilerinin % 77 si erkek takipçilerden oluşuyor. İlginç bir üstünlük olarak bu takip miktarlarının da bir kaç gün içerisinde eşitlenmesi bekleniyor. Bahsi geçen takipçi sayıları, Apple ürünleriyle erkeklerin daha ilgili olduğu yönünde bir düşünceyi de akıllara kazımış durumda.

25 MB altı en iyi 10 Android Oyunu!

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
banner229
Son Güncelleme: 09.03.2016 12:21
Anahtar Kelimeler:
HaberHaberlerBilim-Teknik
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol